ďťż

Zavody

Cestovani

Recenze

Novinky

Technika

Moudrosti

Pravidla

Profily

Bazar
Moduly
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Fórum
· Galerie
· Hledání
· Kalendář akcí
· Ke stažení
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Poslat příspěvek
· Reklama
· Seznam uživatelů
· Shop
· Sidebar
· Statistiky
· Témata
· Top 10
· Tvůj účet
Náhodně vybrané obrázky z galerie

dedek3~1.jpg
dedek3~1.jpg

jam04_037.jpg
jam04_037.jpg

Toyota_LandCruiser_fj80_ben_05.jpg
Toyota_LandCruiser_f ...

S3000012_resize.JPG
S3000012_resize.JPG

Photo Gallery
Categories Menu
· Všechny rubriky
· ARO
· Bohemia Off-road
· CFOR
· Cross Country
· Čtení na pokračování
· Dakar
· Desetiboj 2004
· ETT
· Jak na to?
· Jeep
· Koupím
· LamaKlub
· Libros Cup
· Maratony
· MČR OFF ROAD
· Niva Klub
· Nord Cup
· Offroad
· Offroad Jamboree
· Offroad Libouchec
· Offroaders
· Ostatní
· Pohár konstruktérů
· PR článek
· Prodám
· Profily
· Samurai
· Survival
· Technika
· Test
· Tiskové zprávy
· Toyota
Kdo je on-line
V tuto chvíli je 150 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-)

Autor: luke - Úterý, 21.12. 2004 - 03:55:51
Téma: Moudrosti

Pomaličku, polehoučku se přehupujeme přes druhý rok existence webu www.offroad.cz v jeho současné podobě a tak si dovolím ?slintnout? na main page malé zamyšlení, které by mělo být i připomenutím těch pár pravidel pro fungování webu a i nějakých obecných pravidel. Jednak proto, že mi spoustu z nich vrtá hlavou a jednak proto, že se o sobě dozvídám prapodivné věci, což mi v důsledku taky vrtá hlavou. ;-)Začnu tím, jak jsem se k doméně offroad.cz dostal. Doména byla zaregistrována 13.února 1997 Vítkem Špaňhelem, tehdejším majitelem časopisu Offroad, s jehož redakcí jsme s Janýskem spolupracovali jako externisté. Už v době této spolupráce jsem se staral o klubovou sekci webu na adrese offroad.cz/kluby (která už samozřejmě dnes neexistuje), na které se objevovaly fotky a reportáže ze závodů a která, zejména po závodech, rozhodně nezůstávala nepovšimnuta.

Pak Vítek přišel o časopis a doména offroad.cz mu zůstala. Aktivní na ní zůstaly už jen ?moje? kluby. Nakonec jsem ji od Vítka koupil a 24. ledna 2002 převedl na sebe. A začal vymýšlet, co dál. Napadl mě offroadový portál, na který by mohl každý přispívat, ať už pomocí příspěvků či fotografií, nebo svými názory týkajícími se tématu offroad. Takže jasná volba - redakční systém. Idea byla taková, že rozjedu systém, do kterého může každý přispívat dle libosti a možností. Měl tak vzniknout prostor pro lidi, kteří mají chuť se nějak prezentovat, mají ambice podělit se o své zkušenosti, dát o sobě nějakým způsobem vědět, navázat kontakty... Takový maličký, ale ambiciózní živý organismus, krmený spoustou obdobně postižených lidí ? příspěvky, fórum, galerie fotek, databáze informací...

Nevznikl. Resp. vznikl, ale není krmený tou spoustou lidí. Zato však vzniklo spoustu webů kolem. Na některých se dokonce objevily ikony, které jsou od začátku na webu offroad.cz (a to dokonce poté, co jsem jeho majiteli dal tip na web, ze kterého jdou ikony pro nekomerční použití stáhnout a používat a na kterém jich bylo nepřeberné množství, ale kdo by se tím probíral, že?). Na tvorbu příspěvků jsme, až na výjimky, zůstali s Janýskem sami a to přesto, že návštěvost webu plynule stoupala. Chuť a ochota uživatelů webu www.offroad.cz podělit se o zkušenosti a zážitky s ostatními návštěvníky se nedostavila. (Až na pár lidí, kteří dali dokupy a poslali svůj profil, za což jim samozřejmě díky!) Rozeslali jsme spoustu e-mailů směrovaných majitelům ?offroadových? webů, nabízejících spolupráci (po zkušenostech zdůrazňuji - nekomerční!!) při tvorbě portálu www.offroad.cz. Zpátky se ozvalo se cca pět procent z celkového počtu oslovených, většinou s tím, že by to bylo prima a že budou rádi spolupracovat. Výsledek ? pár slibů a nakonec... jedna velká, šišatá, přeškrtnutá nula.

Nevadí, táhli jsme web dál sami. Zkusili jsme dát ještě s pár lidmi dokupy setkání terénních vozů a SUVček - Offroad Jamboree 2003. Vy, kteří jste se zůčastnili, víte, že se povedlo. Ostatní ? mrkněte na článek (je v archivu) a na fotky a udělejte si obrázek sami. Kromě pokusů o pár dalších akcí jsme znovu dali dokupy koncem srpna Jamboree, tentokrát ?04. Povedlo se samozřejmě lépe, než první, nabrali jsme při prvním ročníku a při pokusech o další akce pár zkušeností a účast byla ještě větší - a opět převažovala spokojenost. Článek i fotky jistě lehce najdete.

Ale úspěch bohužel u nás ve větší než ve světě obvyklé míře plodí závist a protože www.offroad.cz úspěšným webem je, tak narážíme na lidi, kteří si vyplodí v chorých hlavách nějaký nesmysl, začnou ho šířit kolem sebe a dělají jen škodu a zlo. Třeba že zahlcujeme web reklamou a sype nám to spoustu peněz. Nebo dokonce že chceme platit za to, že někomu pustíme článek na main page, že máme provize z inzerátů, předražený shop, že doporučujeme jen určité typy výrobků apod. Rád bych se proto k těmto věcem vyjádřil. Pokud má někdo pocit, že web pro offroaďáky je zlatý důl, může do toho jít. Držím mu palce a ať ho to klidně živí. Nám se zatím nic podobného nedaří, web www.offroad.cz, přesto že na toplistu (www.toplist.cz) je v sekci offroad v návštěvnosti (v podstatě od doby registrace) na prvním místě, zatím peníze akorát žere. A nejen peníze, hlavně žere čas. Spoustu času. Neberte to, prosím, jako stěžování si. Berte to jako varování před bludnými představami. Kdybychom to nechtěli dělat ? neděláme to. Jednou, pokud se podaří úspěšně prodávat reklamu, popřípadě prostor pro PR články (ty samozřejmě v nabídce máme,pokud uvidíte něco, co patří do tématu PR článek, pak věřte, že je to PR článek ;-)) ), budeme se snažit o lepší motivaci uživatelů sdělovat ostatním své názory a zjištěné informace, aby byla main page bohatší.

K shopu: jeho záměrem je nabízet kvalitní a vyzkoušené věci. Nabídka je prozatím dost omezená, ale je to jen absencí času. Pokud někdo máte možnost legálně (tj. se všemi daněmi, clem, náklady na dopravu apod.) za rozumný peníz dodávat (nebo vyrábět!!!) spolehlivě a pravidelně cokoli, co by bylo pro offroďáka užitečné, neváhejte nás kontaktovat. Dáme to do shopu, aby měli ostatní šanci získat rozumnou věc za rozumné peníze. Na podmínkách se určitě domluvíme. Momentálně se snažíme na shopu trochu máknout, aby v něm byla pořád aktuální a co nejširší nabídka. Držte nám palce, je to poměrně dost práce a není to tak lehké, jak to venku možná vypadá. Najdete něco jinde levněji?? Dejte nám o tom vědět, rádi se poptáme na dodavatele a budeme taky brát a tudíž i prodávat levněji!

Prostě a jednoduše ? www.offroad.cz je web snažící se dát uživateli maximum. Informačně i příležitostmi. A myslím, že se daří, i když s vaší pomocí, s pomocí aktivních uživatelů, se může dařit ještě více. Kdybyste nám kdokoliv chtěl kdykoliv pomoct, tak nejlepší formou je zajímavý článek na main page, nebo nákup v našem e-shopu.

No ? myslím, že už jsem toho řekl dost a dost. Doufám, že to je pochopitelné a že to leccos objasňuje a že jsem to všechno nepsal do noci (nebo spíš do rána) zbytečně. Těším se na reakce, komentáře a dotazy a předesílám, že pokud budete mít kdokoliv a kdykoliv problém s něčím, co se webu www.offroad.cz, nebo lidí s ním bezprostředně spojených týká, neváhejte se mi ozvat, nejlépe na luke@offroad.cz. A pokud se neozvete, nepomlouvejte. A pokud pomluvy někde uslyšíte, ověřte si je, než je začnete šířit dál. Nejlépe promluvte s pomlouvaným ? budete pak operovat s informacemi z první ruky a ne s ?drby?! ;-)

Přeji všem příjemné svátky a nezapomeňte při nich ani na své čtyřkolové žrouty oktanů, určitě vám to nejpozději na jaře oplatí nějakým prima zapadnutím. ;-)

luke

PS: A myslete na Santu, nebo klidně na ježíška!

 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Související odkazy
· Více o tématu Moudrosti
· Další články od autora luke


Nejčtenější článek na téma Moudrosti:
Vliv velikosti vozidla na bezpečnost silničního provozu

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.66
Účastníků: 3

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-)" | Přihlásit/Registrovat | 22 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.

Re: Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-) (Hodnocení: 1)
Od: baca (jm18@volný.cz) - Úterý, 21.12. 2004 - 10:52:00
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Možná by neškodilo tu zveřejnit nějaká obecná pravidla za jakých lze přispívat na tento server. Každý máme v sobě jiný cit pro to, co je ještě únosný a co ne. Obecně vycházím z toho, že co není zakázaný je povolený. Dokud to tu nebude přesně vymezený, bude docházet podle mě ke zbytečnejm prudám, jako že někdo využije offroad.cz ke svý bezplatný reklamě nebo inzerci. Je vidět, že se to tu vyvíjí a tak je potřeba upřesnit pravidla hry. :-))

Re: Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-) (Hodnocení: 1)
Od: quest - Úterý, 21.12. 2004 - 12:18:48
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Jedním z důvodů, proč nemám rád konec roku je skutečnost, že se všude bilancuje a vyhodnocuje, říkám si, oč by byl život příjemnější, kdyby čas plynul lineárně..Přesto mě, Tvůj článek, Luky, přivedl ke kratší úvaze, proč chodím na offroad.cz a věci s webem spojené.

Proběhl jsem několika českými stránkami a musím říci, že offroad.cz je tím nejlepším, na co jsem narazil. Je to tím, že žije. Pro mě jsou tyhle stránky obrovským zdrojem nápadů, rad a pomoci, ale také možností setkat se s virtuálními odlitky lidí, které zasáhla stejná infekce. Web má velmi přátelskou atmosféru a je nesmírně vstřícný, to, jak se zkušenější uživatelé snaží pomoci těm zelenějším, je naprosto fantastické. Nelíbí se mi těžkotonážní systém ukládání obrázků, ale jsem rád, že jsem ho zvládnul a mrzí mě malý prostor pto galerie, s čímž se musím smířit.Možná si stránky žijí svým životem, který se liší od představy, kterou jsi měl a máš, ale ten tvar jim dali lidé, kterým jsi prostor otevřel. Já je považuji za velký úspěch, přestože si myslíš, třeba i poprávu, že redakční systém víceméně selhal. Možná že jo, ale zdá se, že diskusní forma je to, co ukázalo svou životaschopnost a dík patří všem, kdo se o ni zasloužili. Kolikrát ani nemám potřebu něco sdělovat nebo se vyptávat, tak si pročítám starší diskuse a pokaždé najdu něco, co mě zajímá a co mi připadá smyslupné nebo naopak, co mě upozorní na věci, které lépe nedělat. Samozřejmě se mnohem raději potkám se skutečnými lidmi, než IDčky, ale k tomu mi zase, mimo jiné, dávají příležitost pořádané akce, takže nemám důvod remcat. Poznal jsem na webu lidi, se kterými se kdykoli moc rád pohovořím ať na síti nebo v reálu a moc bych si přál, aby i oni to cítili stejně.

Shop je kapitola sama pro sebe, vnímám jej, možná nesprávně, jako takový vedlejší produkt webu, který vznikl proto, aby vydělal nějaké peníze, ale také proto, aby bylo snáze k dostání to, co návštěvníci stránek (a snad nejen oni), shání. Obchod nemá snadný život, protože opravců, úpravců, sháněčů a nabízečů věcí na offroad je tolik, že by možná početně převážili ty aktivní ofrouďáky. My, jako potenciální klientela, můžeme ovlivnit nabídku obchodu a ceny tím, že v něm nakupujeme, ale proto, abychom mohli kupovat, zase potřebujeme nabídku, která je dostatečně pestrá, aby bylo z čeho vybírat a dostatečně cenově zajímavá, abychom necítili nutkání kupovat jinde. Což je takový hnusný bludný kruh. Zatímco v reálném kšeftu mohu vyšší cenu převážit prodejními schopnostmi, servisem, osobním půvabem a mnoha dalšími věcmi, v elektronickém obchodě je to podstatně těžší, protože cena a šíře nabídky jsou těmi prvotními faktory, přez které se málokdo prokouše dál, možnost jednání není tak nasnadě, jako při obchodě tváří v tvář. Nevím, nakolik vyjádřím mínění ostatních, ale pro mě není cena jediným rozhodujícím faktorem. Co mi v krámku opravdu chybí, to je především možnost vidět, co vlastně se v něm dá koupit.

Doufám, že vás to, Komínovci, bude bavit i dál. Vám a všem ostatním přeju, aby se nadále vedlo alespoň tak, jako doposud.
Re: Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-) (Hodnocení: 1)
Od: Marty (podholam@volny.cz) - Úterý, 21.12. 2004 - 13:16:48
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.offroad.cz
 
Mně zase na rozdíl od questa nový rok neva, člověk aspoň má čas s sednout a trošku si to srovnat v hlavě. A myslím ši že dobře že to udělal i Luke, protože nemá cenu tyhle věci v sobě držet, a rozhodně je lepší si je vyříkat z očí do očí (klávesnice do klávesnice??) Což teďka luke udělal a myslím že je čas pro druhou stranu aby si k tomu řekla svoje. Web nejede sám, je za ním hodně práce, počínaje PHPkem a celou věcí kolem kompů, přes psaní článků a organizovaním akcí konče ( a to jsem na spustu věcí zapomněl (luke promine)). Na druhou stranu kdyby to luke dělat nechtěl tak nebude. To ovšem neznamená, že někteří lidé, kterí nesouhlasí se stylem tvorby tohohle webu budou potajmu a za zády na něj házet špínu, ale naférovku a konktrétně k tomu neřeknou nic. Což od nich v tu chvíli vypadá jako prachsropstá zavíst / nenávist?? Ale nebudu končit svůj komentář takhle pesimisticky a já doufám a pevně věřím že se situace srovná a web bude směřovat jen k lepšímu. Každopádně bych lukemu chtěl poděkovat za celý letošní rok a za vššechny akce na kterých sem byl a popřát jemu i jeho rodině hodně zdraví a spokojenosti do dalších let.

Re: Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-) (Hodnocení: 1)
Od: T - Úterý, 21.12. 2004 - 21:01:06
Pokud bych k tomu měl něco říct, tak mi nezbývá než opsat Qestův druhej odstavec, takže si ho přečtěte ještě jednou. Probloudil jsem mnoho kyberprostoru, zakotvil tady a přihlásil se k tomu profilem.
Málo projektů tohohle rozsahu splní očekávání svých tvůrců, tak už to zkrátka chodí. Cítím to tak, že síla tohohle webu je v diskusi, mnohokrát to tam i zaznělo. A krásný je to, že ta parta z fora není jenom virtuální, a to už je Lukeho zásluha!

Mějte se krásně a nenechte si kazit Vánoce!

Re: Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-) (Hodnocení: 1)
Od: Harley (pro-perform@c-mail.cz) - Středa, 22.12. 2004 - 12:31:47
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Já budu originální a jen řeknu,že překopírovávám Questuv příspěvek.100% výztižný!
Jinak doufám,že se přes svátky uklidněj všechny ty emoce co jsou dole a budem se tady a nebo na nějakej akcí Offroad.cz,scházet i nadále.Podle mě je to všechno skvělý!A pár stínů patří ke všemu.
Hezký vánoce a.. a novej rok vám ještě popřeju příští tejden.
Re: Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-) (Hodnocení: 1)
Od: dadajan - Středa, 22.12. 2004 - 23:28:04
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
Vážení (a to skutečně píši vážně/ raději nepoužívám formulaci "upřímně")

setkal jsem se s tímto webem nedávno (ostatně i s offroad).A vzápětí s několika z Vás v Libouchci na Rozlučce a bylo to mě velmi , velmi příjemné. Nejsem (snad zatím) schopen přispět technicky do diskuzí, ale snad opět trochu sponzorsky nebo příště i organizačně ano. V každém případě přeji i nadále hodně zdaru, síly, dobré nálady a vytrvalosti . I podle diskuze je zřejmé , že se v terénu umíte orientovat a máte ho v ruce (i v noze). Děkuji za nové zkušenosti pro staršího pána, který si už myslel , že ho nic moc neochytří ?
P.S. a i web je to super - technicky i organizačně !

Re: Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-) (Hodnocení: 1)
Od: operativec - Pátek, 24.12. 2004 - 13:56:41
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://p.moravek@email.cz
Ahoj dík za to co pro nás všechny který na tenhle veb choděj děláš doufám že ještě dlouho vydržíš dík Petr M.

Re: Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-) (Hodnocení: 1)
Od: Milan - Pátek, 31.12. 2004 - 17:33:30
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.calgaryjeep.com/modules.php?set_albumName=Milan&op=modload&name=gallery&file=index&include=view_album.php
No vidim, ze ses jako ja a rad bys aby vsechno klapalo pro vsechny a hlavne podle Tvych predstav. Chapu jak se citis, ale radim abys ty hluboke pocity nechal plavat nebo si uzenes vredy. Ja kvuli podobnym starostem nechal plavat prezidenci naseho Jeep klubu kterou jsem prevzal kdyz se klub diky neucasti temer polozil. Podarilo se nam to rozbehnout a nabrali jsme plno novych clenu. Ale at jsem delal co jsem delal, Ti co se ucastnili se mnou nebo pomahali tak se jim to libilo a souhlasili s direkci klubu ale par puvodnich osklivcu bylo proste proti a jen nam hazeli klacky pod nohy a rozsirovali famy ktere stale jeste dnes mi delaji nepratele z lidi kteri me ani nepoznali nebo nevideli. O klubove webove stranky jsem se take staral ja a bylo to tezke nebot jsem ani nemel veskera prava a pristup na hostovaci server. Nikdo neprispival, galerie jsem udrzoval sam, clanky taky, jen diskuzni forum bezelo uspesne, dokonce tak, ze me nekteri blbci (vetsinou lidi mimo klub a na zaklade drbu) verejne kritizovali a narcovali z veci co nebyly pravda a podobne. Take bylo plno takovych co prispivalo na dotazy ruznych lidi zpusobem: "Ja Ti pomuzu, vim kde to sehnat levneji, zavolej mi nebo mi emailuj..." apod. To me stvalo nebot mi se radi podelili o zkusenosti a rady a tihle si shaneli kunsafty a delali reklamu tim, ze "nezistne pomohli". Radsi bych kdyby napsali kde to sehnat a dali link na jejich stranky ci na stranky kde informace nasli.

No nic, ja si taky nestezuju, to delam u piva, ale jen to pisu zkracene (i kdyz to tak nevypada, ale ver mi ze tam jde o vic), ze nejses sam a ze tak to proste chodi a nejen v Cechach. Je to drina starat se o soukrome-verejny website (ja i toho nechal at to ochutna nekdo jiny a hlavne at to dela nekdo kdo ma vice casu). BUd rad, ze to bezi a ze je misto kde se lidi schazi kecat o vozech 4x4. Linky k ostatnim clankum a webovym strankam jsou uzitecne a jen prospesne. Pokud potrebujes obohatit obsah svych webovych stranek musis spolehat na ucast druhych a pokud se nedostavi, ver mi, ze i linky k druhym strankam a clankum na nich jsou prospesne a delaji Tvoje webove stranky vyhledavanym zdrojem.

Stastny Novy Rok a i nadale! :)
Re: Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-) (Hodnocení: 1)
Od: luke (luke@offroad.cz) - Pátek, 31.12. 2004 - 20:44:28
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.offroad.cz
 
Diky, uz jsem na spoustu z toho pomalu prisel sam. :-) Nejhorsi a nejneprijemnejsi je to pomlouvani za zady - proti tomu neni totiz zadna ucinna obrana. ;-( Tak jsem si alespon trochu 'zaprudil'. ;-))

Diky za zachranu zdravi, vredy bych si fakt poridit nechtel... To radsi neco na Jeepinku! ;-)

Happy New Year! ;-)

ed hardy men (Hodnocení: 1)
Od: Garyson (fannyranp@gmail.com) - Sobota, 04.12. 2010 - 05:59:39
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
designer handbags [www.sonbags.com], edhardy [www.upclothes.com]. chanel handbags [www.sonbags.com] gucci bags [www.sonbags.com] balenciaga [www.sonbags.com] Louis Vuitton handbags [www.sonbags.com] replica handbags [www.sonbags.com] on cash and in-kind commitment initiative urges Walmart stores to ramp up efforts for providing meals to local families and hunger relief organizations. Wendy Jo Lockhart previously said the campaign allows local stores the freedom to get creative wi

montblanc (Hodnocení: 1)
Od: Garyson (fannyranp@gmail.com) - Pondělí, 21.03. 2011 - 07:55:14
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
rolex [www.foxwatches.com]-coloured mascara) and I like it. Gosh this is such a versatile look. I am rolex for sale [www.foxwatches.com] montblanc [foxwatches.com] cartier watches [www.foxwatches.com] rolex gmt [foxwatches.com] however replica watches [www.foxwatches.com] much relieved later to brush black mascara over my eyebrows and return to looking a bit more normal. I brag to everyone that Ive found a genius way to be edgy at

Re: Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-) (Hodnocení: 1)
Od: kllkk (229000098@qq.com) - Úterý, 22.11. 2011 - 03:25:34
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Coach Discount [www.acoachdiscount.com] exit d' trainer will be your best choice. The bags d' packing of exit d' trainer is a marvellous accessory for the women who cannot element with half of the contents of the drawer of make-up. bottles d' water consuming, Coach Outlet [www.bestcoachoutlets.net], and the substance without end can all be thrown in l' air in your friendly packing. They are of traditional fabric to the modern models and the copies, there are hundreds of models of bag d' packing to be chosen. Coach Outlet Sale [www.couasch.com] are also many bags of Hobo of mentor available in the quality of the exit Online.Superior d' trainer and the fast delivery guarantees, welcome to appreciate an expertise satisfies d' purchases here. Cheap Coach Bags [www.supercoachbags.com] exit d' trainer newest are released. The exit accessible from release d' trainer provide the famous sunglasses d' discount d' coach of planet manufacturer.

Re: Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-) (Hodnocení: 1)
Od: kllkk (229000098@qq.com) - Úterý, 22.11. 2011 - 03:27:36
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Coach Outlet Online [www.usoutletonline.com] are even although accessible in the exchange cerebration about that 1940's. They accept acquired ample acceptability attributable to their advocate styles and a lot of adapted of leather-based and some added accessories. No agnosticism these hottest accoutrements are account affairs from coach outlet online [www.outletonlinecoach.org] in accident you in fact appraise them with added branded accoutrements readily accessible out there.Cheap coach outlet [www.countrycoachoutlet.com] Purses are absolute for all those that charge a chic and beautiful look. Coach Outlet Online [www.usoutletonline.com] you ability accept possibly noticed of affordable drillmaster purses. Coach Outlet Online [www.usoutletonline.com] You can accept the affordable coach outlet [www.countrycoachoutlet.com] Purses according for the need. This plays a important allotment in affairs not just even although in the accountable of appliance but in add-on in depicting the angel of the abandoned person.Some architecture can be begin accepting a admixture of childhood bag and purse admitting some added architecture provides you with added pockets to bottle little one items. they are ample bargain amount Coach Outlet Online [www.usoutletonline.com] even although in the chanel outlet [www.chaneloutletofficial.com] on accumulating by which you can bottle your necessities. coach outlet [www.countrycoachoutlet.com]

Re: Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-) (Hodnocení: 1)
Od: my362 (zhi888168@yahoo.com) - Sobota, 03.03. 2012 - 03:43:28
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
cheap designer bags [www.designerbagsmalltrade2012.com] Goods are safe "home" cheap gucci shoes [www.cndesignershoes2012.com] Everything under control cheap gucci shoes [www.cndesignershoes2012.com] Back glance my heart Only you cheap puma shoes [www.shoescreditmall2012.com] Fine point of the world, extreme and exciting nike shox nz [www.shoxr4nz2012.com] Immediately look to your color air max 90 [www.airmaxtrademall2012.com] Sharp flash is now four times as great nfl jerseys suppliers [www.nfljerseysmalltrade.com] Not the same focus authentic jerseys suppliers [www.topjerseysmalltrade.com] Dreamy charm, but myself nfl jerseys from china [www.topnfljerseysmalltrade.com] Inspired by light life coach handbags outlet [www.topcoachmalltrade2012.com] Oscar, the image world coach outlet online [www.topcoachmall2012.com] Induction at the moment, taste at the moment coach outlet online [www.topcoachmall2012.com] Multi-role, multi-well wholesale coach bags [www.topbagscredit2012.com] obsessed with a fashion attitude coach handbags on sale [www.topmallhomebags2012.com] Anyway, its own style coach outlet online [www.topcoachmall2012.com] To capture the fashion, lead the trend

Re: Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-) (Hodnocení: 1)
Od: my362 (zhi888168@yahoo.com) - Pátek, 11.05. 2012 - 05:47:55
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
air max [www.airmaxtrademall888.com] Whether sixty or sixteen air max 09+90 [www.airmaxtrademall888.com] there is in every human being's air max 180 [www.airmaxtrademall888.com] heart the lure of wonders air max 2009 [www.airmaxtrademall888.com] the unfailing childlike air max 2009 sale [www.airmaxtrademall888.com] I'll give you air max 2010 [www.airmaxtrademall888.com] appetite of what's next air max 2010 sale [www.airmaxtrademall888.com] Don't take air max 2011 [www.airmaxtrademall888.com] The furthest air max 2011 sale [www.airmaxtrademall888.com] and the joy of the game of living air max 2012 [www.airmaxtrademall888.com] to put on fund-raising air max 24 7 [www.airmaxtrademall888.com] Whole out of the air max 24 7 sale [www.airmaxtrademall888.com] The last time I was there he introduced air max 87 [www.airmaxtrademall888.com] in the world air max 87 sale [www.airmaxtrademall888.com] But when I stand air max 90 [www.airmaxtrademall888.com] advice about life Přečíst zbytek komentáře...

Re: Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-) (Hodnocení: 1)
Od: airmax14 (haha051@126.com) - Pátek, 08.06. 2012 - 05:16:31
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
My soul is wasted with sorrow nike air max classics [www.cheapnikeshoes-autralia.com]
; give me strength again in keeping with your word 29Take from me every false way; and in mercy give me your law 24This is the day which the Lord has made buy nike air max [www.cheapnikeshoes-autralia.com]
; we will be full of joy and delight in itWhen to buy airline tickets will probably be the question most discerning travelers want to find out nike air max tn [www.cheapnikeshoes-autralia.com]
. The way that path to the more healthy lifestyle, make your everyday full of motionIf you plan to be travelling for more than a week, make accommodations for your pets new nike air max [www.cheapnikeshoes-autralia.com]
. Take away the shame which is my fear; for your decisions are good You Can Possibly anguish About That you just deceit you will get a greater satisfaction from your trip was automatically terribly cheap air max [www.cheapnikeshoes-autralia.com]
. When traveling, be sure to make arrangements for any special health care needs that you may have If you find not any cheap air max 90 [www.cheapnikeshoes-autralia.com]
discernable differentiation about which are cheapest times to fly use farecast (as mentioned above) Some times it had stumbled nike air max 97 [www.cheapnikeshoes-autralia.com]
, but I used to be thankfully notthrown offContemplate all of the factors you must stop smoking Literally, far? This very appalling nike air max 360 [www.cheapnikeshoes-autralia.com]
concrete application air is biggest 90 looks, but possible that's ad any the Nike hope exhibition to cause it to be more appealing and to be popular 8They are fixed for ever and ever, they are done in faith and righteousnessBest value for money times to fly stats can be obtained online for free from farecast 15I will give thought to your orders, and have respect for your ways nike air max 24 7 [www.cheapnikeshoes-autralia.com] .

flower girls flowers (Hodnocení: 1)
Od: deshawnjacobson (wachtelkbg@hotmail.com) - Pondělí, 11.06. 2012 - 03:15:13
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
different types of wholesale dresses are in fashion and are popular among almost all the stylish women who follow the latest fashion and trend. These wholesale dresses are very affordable and a buyer can purchase a variety of dresses straight from the distributors. Actually, the dress and garments manufacturers market their products via the different Grammy festivities. Cheap Wedding Dress [www.namedress.net] plus size formal dresses [www.namedress.net] Decide who ran it best when you read on summer cocktail dresses 2011 uk [www.namedress.net] summer cocktail dresses 2011 uk. Find out over 700 evening dresses [www.namedress.net] at low prices! Most of our evening dresses can be custom made and plus size friendly! So checkout our evening dress. dresses for summer 2011 [www.namedress.net] dresses for summer 2011 cute summer dresses 2011 [www.namedress.net] summer dresses under 50 [www.namedress.net] summer dresses under 50.
YBF celebs decided to rock animal prints to the biggest night in music history including Nicki Minaj, along with Swizz Beatz rocking a leopard print jacket, Jaden Smith sporting leopard print pants, online wedding dresses [www.namedress.net] online wedding dresses and Jamie Foxx's date dressed in a leopard dress.
Nicki Minaj was kay jewelers outlet [www.namedress.net]

Re: Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-) (Hodnocení: 1)
Od: Quindlen18 (Tarakelly88@hotmail.com) - Pondělí, 25.06. 2012 - 02:47:24
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
This justices even chosen maternity wedding gown [www.boxweddingdresses.net] utilizing 5-2 election within nullify a person's 3,995 marriage peformed prior to an court ceased the wedding arrangements from March 11. His / her legitimateness, The legal Joyce Kennard designer tea length wedding dresses [www.boxweddingdresses.net] said, Are required to choose "Specific constitutionality with regards to colorado regulations reducing weddings so as wedding dress lingerie [www.boxweddingdresses.net] returning to be exact elegant maternity [www.boxweddingdresses.net] face-to-face-Making love parents seemed wedding gown sashes [www.boxweddingdresses.net] to be authoritatively satisfied your way along judicial actions finally unfinished in their tennis surfaces within cal,

mother of the bride dresses plus size (Hodnocení: 1)
Od: deshawnjacobson (wachtelkbg@hotmail.com) - Středa, 27.06. 2012 - 09:52:20
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
cheap plus size wedding dresses with color [www.noondress.net] cheap plus size wedding dresses with colorlisted below: formal sundresses [www.noondress.net] Fishing theme wedding
The attire should resemble sea creatures and the jewelry consists of sea shells, conches etc. Sea food is obvious for this theme. The venue is decorated with nets, Buy 2012 newest styles Cheap Cocktail Dresses [www.noondress.net] at cheap wholesale price , 60% off on shipping from professional factory online. fishing boats, informal designer wedding dresses [www.noondress.net] informal designer wedding dresses lighthouses etc wedding veils [www.noondrsss.net] wedding veils.Angel wedding
Wedding venue is beautifully decorated with angel wings, white feathers and cute angels. The listed parties summer dresses for cheap [www.noondress.net] . vintage lace wedding dresses [www.noondress.net] vintage lace wedding dresses yellow quinceanera dresses [www.noondrsss.net] Australia actress Melissa George select the small black dress at the Herve Leger brand listed party. United Kingdom singer Leona Lewis choose dark stripes Leger body-con dress, YSL black high heels, attend the party. Her bright pink nail polish and punk style leather bracelet is also very special plus size homecoming dresses [www.noondrsss.net] .Now, wearing the brand bandages

Re: Vánoční nadělení (nebo podělání) ;-) (Hodnocení: 1)
Od: Quindlen18 (Tarakelly88@hotmail.com) - Sobota, 04.08. 2012 - 09:21:40
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Rigorous and simultaneously, intimate and incredibly stunning marriage ceremony dresses lace with smooth lace friction, which flows nicely for the bride walking. In many variants with the standard silhouette of marriage ceremony dresses - a classic silhouette, sleeve: it efficiently matches a dizzying line of women's bodies and stunningly lovely. This silhouette is now dresses for party [www.tomweddingdress.com] sometimes named "The Little Mermaid." This option can also be very excellent buy. Wedding ceremony dresses with fluffy skirt with extended prepare or a slim silhouette having a lace friction and best for the role of wedding ceremony. gowns [www.tomweddingdress.com] When acquiring bridal dresses [www.tomweddingdress.com] these wedding dresses - most often embodied in red prom dresses 2010 [www.tomweddingdress.com] reality his sexy black dresses [www.tomweddingdress.com] childhood dream, following each one of these marriage ceremony dresses Green Dresses [www.tomweddingdress.com] most girls picture when dreaming about their long term wedding.

asics onitsuka tiger (Hodnocení: 1)
Od: airmax14 (haha051@126.com) - Středa, 15.08. 2012 - 11:55:25
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Ningbo Municipal Intermediate People's Court judges under the auspices of the Japan Co., Ltd. is love World grams private (ASICS) v. Shoe Co., Ltd., onitsuka tiger by asics [onitsukatigerbyasics247.com] Henan glory infringement of registered trademark the exclusive right to dispute the case has to be mediation. Voluntary on both sides reached a mediation agreement, Henan glory Shoes Co., Ltd. to immediately stop production and sales of violations of the asics onitsuka tiger [onitsukatigerbyasics247.com] allegedly infringing product of the first 168,844 registered trademark of ASICS, compensation for the ASICS economic loss of 200,000 yuan, and promised again violated ASICS No. 168 844 registered trademarks, and each time compensation of the Onitsuka Tiger Shoes [onitsukatigerbyasics247.com] ASICS economic loss of 500,000 yuan.It is understood that all the trademark of ASICS, "ASICS" is one of the world's top five sporting goods brand, is the Onitsuka Tiger Mexico 66 [onitsukatigerbyasics247.com] national professional athletes and sports enthusiasts love the well-known brands. In recent years, with the continuous development of the ASICS operations in China, the acts of infringement of its registered trademark rights is increasing. ASICS has been Asics Gel Shoes [onitsukatigerbyasics247.com] committed to the protection of its intellectual property rights and interests of consumers, constantly seized by the customs, administrative investigation, litigation and other legal measures to stop the Asics Gel Kayano 17 [onitsukatigerbyasics247.com] infringement. Sohu Sports News recently, Japan's famous shoes brand ASICS has launched the 2011 Spring new Gel Method-Lyte Speed running shoes. ASICS is the release of asics gel shoes [2012asicsgelshoes.com] two Gel-Lyte the Speed's new for spring always gives a fresh atmosphere to the classic Gel-Lyte running shoes, purple green x blue and white x two color stitching uppers, asics gel men [2012asicsgelshoes.com] convey its design motivation of the season, the signs of the shoes on both sides of ASICS logo is still dazzling color is sketched out people can not ignore the existence of sense. The asics gel women [2012asicsgelshoes.com] new shoes will be on sale in the specified store recently. Recently, the famous Japanese running shoe brand the asics released the latest Gel Method Lyte III of shoes.The shoes onitsuka tiger [2012onitsukatigerbyasics.com] ASICS released three color Gel Lyte III shoes, fresh color scheme, the overall distribution of the thick atmosphere of spring. The up

Přečíst zbytek komentáře...

wedding clothing (Hodnocení: 1)
Od: deshawnjacobson (wachtelkbg@hotmail.com) - Úterý, 23.10. 2012 - 11:02:06
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
the centerpieces too much unique a lot of wedding wind up generating centerpieces that truly look vague and odd. cocktail formal dresses [www.cookdress.org] For that reason you must constantly search up to easy wedding centerpieces cocktail formal dress [www.cookdress.org] . They are simple, elegant and add flamboyance towards the reception and decoration of the party ugg boots outlet [www.agoboots.com] bridesmaid dresses designer [www.casedress.org] bridesmaid dresses designer.
It is very straightforward to get easy wedding centerpieces ideas the central focus.  I f you decide to get married on a beach, then you should wear whatever makes you feel comfortable and the dress that will hold some beautiful memories for you in years to come. lacy bras [www.barlingerie.com] lacy bras  Good luck and enjoy yourself †cheap kids clothes [www.frommarket.com] cheap kids clothes“ that is our mantra!


The Rolling Stones bridesmaid shoes [www.namedress.net] bridesmaid shoes. [www.cookdress.org] louboutin online [www.ianshoes.net] Blondie. David
Home · Témata · Odkazy · Tvůj účet · Galerie · Web News

TOPlist
This site is copyrighted by offroad.cz
Pokud chcete přispívat na web offroad.cz, budeme jedině rádi! Použijte po přihlášení v levém menu volbu 'Poslat příspěvek' a fotky pošlete e-mailem!
...a brzy zase přijďte! ;-)
Design Luke+Tomi 2002-2007
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All rights reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund