ďťż

Zavody

Cestovani

Recenze

Novinky

Technika

Moudrosti

Pravidla

Profily

Bazar
Moduly
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Fórum
· Galerie
· Hledání
· Kalendář akcí
· Ke stažení
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Poslat příspěvek
· Reklama
· Seznam uživatelů
· Shop
· Sidebar
· Statistiky
· Témata
· Top 10
· Tvůj účet
Náhodně vybrané obrázky z galerie

pes.jpg
pes.jpg

chorche_jam_07.jpg
chorche_jam_07.jpg

jince_0301_02.jpg
jince_0301_02.jpg

navajo1_03.jpg
navajo1_03.jpg

Photo Gallery
Categories Menu
· Všechny rubriky
· ARO
· Bohemia Off-road
· CFOR
· Cross Country
· Čtení na pokračování
· Dakar
· Desetiboj 2004
· ETT
· Jak na to?
· Jeep
· Koupím
· LamaKlub
· Libros Cup
· Maratony
· MČR OFF ROAD
· Niva Klub
· Nord Cup
· Offroad
· Offroad Jamboree
· Offroad Libouchec
· Offroaders
· Ostatní
· Pohár konstruktérů
· PR článek
· Prodám
· Profily
· Samurai
· Survival
· Technika
· Test
· Tiskové zprávy
· Toyota
Kdo je on-line
V tuto chvíli je 117 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

Bědula a Liška - ženy do každého terénu: KapitolaV.

Autor: luke - Středa, 06.04. 2005 - 23:24:54
Téma: A/T Woman
yanna

nám napsal(a): Od nepovedeného mejdanu, kterým si mě chtěli Řepák s Fiškou usmířit, uplynulo pěkných pár týdnů. Týdnů, během kterých jsem ke své velké spokojenosti neslyšela ani slovo o diferenciálech, tlumičích, náraznících a dokonce ani o převodových poměrech. Taky jsem ani jednou neviděla Elišku, s čímž jsem po tom, co jí chlapi provedli, nepočítala. Neviděla jsem ale ani Fišku (a to ani ve chvíli, kdy jsem se ze zcela jiného zdroje dozvěděla, že si při vyjížďce v pracovní době umazal sako a natrhnul kalhoty, což by za normálních okolností potřeboval spravit), jenže ten mi nechyběl. Během těch několika klidných týdnů mi dokonce nikdo neudělal rýhy do trávníku na zahradě a náš Landík se dostal z garáže jen na několik málo sporadických chvil. Řepák vedl s Fiškou jen velmi krátké telefonické hovory a ani jednou jsem nemusela prát jeho zablácené a umouněné montérky. Opájela jsem se myšlenkou, že se pánové konečně vyřádili a my že začneme žít jako spořádaná rodina.Bylo to ticho před bouří. Pánové se ani nevyřádili, ani neonemocněli žádnou zvláštní chorobou. Rozhodli se, že společně zakoupí nový vůz a s ním se budou účastnit jakýchsi závodů. Příprava před dalším offroadovým obdobím, která by se dala přirovnat k evolučnímu skoku při přechodu z druhohor do třetihor, je zaměstnala natolik, že na běžné terénní radovánky nezbyl čas.

Příjezd nového vehiklu byl proto jako blesk z čistého nebe. Jednoho krásného dne jsem přišla z práce dřív a nebyla jsem sama. Nesla jsem domů nového člena rodiny - kolouška Toníka ? a nechtěla jsem, aby se na něj při příchodu vrhly kromě psa i děti. Toníka porazilo auto a protože lidé, kteří autem jeli, měli dobré srdce a byli pohotoví, podařilo se nám Toníka zachránit. Po měsíci v naší zvířecí nemocnici byl Toník relativně fit, a protože mu začínal být jeho pacientský výběh těsný a o vypuštění do volné přírody se při jeho trvalých následcích mluvit nedalo, rozhodla jsem se vzít Toníka k nám. Děti budou mít radost, zahrada je dost velká a Řepák již několikrát prokázal pochopení pro mou lásku ke zvířatům, zejména pak k nalezeným.

Stálo TO uprostřed dvora a vypadalo to jako něco, čemu vyhřezly vnitřnosti a co dva tisíce let ohlodávaly ryby na dně moře. Nedokázala jsem odhadnout, co to bylo za značku vozu a už vůbec jsem si nedokázala představit, že z toho jednou bude něco, co bude jezdit. Okolo krámu nadšeně poskakovali oba magoři. Když jsem s Toníkem v náručí vlezla do vrátek, zůstali jsme na sebe všichni tři koukat jako opaření. Respektive já koukala jako na zjevení na vrak a Řepák s Fiškou němě zírali na Toníka. Minda, která stála opodál, snaživě mávala ocasem a čmuchala směrem ke kolouškovi. ?Proboha, co to je??, mávla jsem směrem ke vraku ve chvíli, kdy stejnou otázku vznesl záškubem hlavy Řepák a mířil při tom na Toníka. Fiška se empaticky zdekoval a nechal nás, abychom si navzájem představili nové členy rodiny.

Skutečnost, že řady rodinného mančaftu rozšířil další čtyřnohý tvor, přijali Řepák i Minda klidně. Rozhodně klidněji než já fakt, že náš vozový park se rozrostl o vrak Suzuki Samuraie, který Řepák s Fiškou budou pěkně opravovat a až ho opraví a upraví, pojedou s ním závodit, i když ještě přesně nevědí v čem, kdy a kam! Také mi svatosvatě slíbil, že na vraku začnou pracovat co nejdříve a co nejintenzivněji, aby nehyzdil mou krásnou zahrádku a poté vyrazil za neodkladnými pracovními povinnostmi. Byla jsem si jistá, že tenhle slib určitě dodrží.

Odpoledne se vrátily děti ze školy a školky, a když zjistily, že máme na zahradě nové zvířátko a na dvoře nový kus šrotu, byly obě v sedmém nebi. Klárka se rozhodla, že se mnou pro kolouška, jehož každičký krok následovala v těsném závěsu hypnotizovaná Minda, připraví dřevěný zahradní domeček a Honzík letěl pro Kučeru a Póbla, jeho ?nejvěrnějšejší kámoše?, aby jim sdělil obě novinky. Když si o necelou půlhodinku později hrála "nejvěrnějšejší" trojice ve vraku Samuraie na piráty, cítila jsem jen hluboké zadostiučinění a doufala, že se Řepák vyrazivší do města nevrátí moc brzy.

Okolo páté, kdy už se koloušek spokojeně rochnil v čisťounké slámě v novém domečku a já v kuchyni připravovala večeři, se najednou rozdrnčel zvonek. Když jsem se dohrabala k brance, uzřela jsem něco, co mě totálně vyvedlo z rovnováhy. Za vrátky stála rozcuchaná Eliška, na sobě měla džíny a vytahanou mikinu postříkanou něčím, co mohlo být eventuálně bahno (ne ne ne, to by Eliška nedopustila!) a říká, jakoby se nechumelilo: ?Bědulo, prosím tě, půjči mi holínky a nějakou lopatu, ale rychle.? A já jak zcepenělá šla pro holínky a pro skládací lopatku, co vozíme v Landu a hlava mi šrotovala jako o závod. Připadala jsem si jako v nějakém paralelním časoprostoru a říkala jsem si, že mi Eliška musí vysvětlit, proč není normálně oblečená, proč je špinavá a na co proboha potřebuje zrovna tyhle věci. Jenže než jsem stihla otevřít pusu, vyrvala mi Eliška věci z rukou, řekla dík a mastila pryč. Když to teď večer píšu, nenapadá mě jediný reálný vysvětlení a Junková mi nezvedá telefon. Svět se pos.al.

 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Související odkazy
· Více o tématu A/T Woman
· Další články od autora luke


Nejčtenější článek na téma A/T Woman:
Bědula a Liška - ženy do každého terénu: Kapitola IV.

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.88
Účastníků: 9

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"Bědula a Liška - ženy do každého terénu: KapitolaV." | Přihlásit/Registrovat | 20 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: KapitolaV. (Hodnocení: 1)
Od: Dadulka_von_ARO - Středa, 06.04. 2005 - 23:35:39
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://aro.mathaus.org
no tohle chce pokracování sem zvedavej jak to dopadne. Junková a bahno hmm hmm to leda že by ji uchvátil Fiška ale nebudeme předbíhat. Eště je tu možnost že by měla Eliška žigulika stejnýho jako ja a cákalo na ní podlahou no, to ale neni moc pravděpodobný a mimoto to nevysvětluje ty džíny ani mikinu a nevim mám dojem že eliška nemá řidičák.. jo to je jasný to bude tim fiškou.. :o)) sem u toho napnutej jak moje babička u 716 dílu tak de čas.. :o)))
Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: KapitolaV. (Hodnocení: 1)
Od: Marty (podholam@volny.cz) - Čtvrtek, 07.04. 2005 - 02:05:33
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.offroad.cz
 
Ty máš ňákou představivnost!!! Ale musím přiznat že se těšim taky :-)))))))) loooooool
Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: KapitolaV. (Hodnocení: 1)
Od: tradeanne (tradeanne@gmail.com) - Pondělí, 16.04. 2012 - 18:25:14
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
Guys get gains via nike invest in web page Ken Griffey Shoes [www.griffeysretailer.com] Store, after which action, nike commit attation to be able to start out Ken Griffey Jr Shoes [www.griffeysretailer.com] feminine market. Since we learn, feminine choose to have the Griffey Shoes [www.griffeysretailer.com] capacity to use superior pumps working with pleasant Griffeys 2012 [www.griffeysretailer.com] physical appearance in lieu of physical activities shoes inside much more often than not.

The high quality along with Ken Griffey Shoes [www.griffeysretailer.com] are ideal! Motion induced sweating, the actual water loss connected with sweat in addition get rid of method warmth, men and women usually get cold and also expertise uneasy. Although Cheap Ken Griffey Jr Shoes [www.griffeysretailer.com] overcoats, it by no implies occurred. These kind of Griffey Shoes [www.griffeysretailer.com] sale made sneakers gotten through the total your selection plus ambit in addition to abercrombie women recognize to help you release bedeviled your cardiovascular.

For example a lot of the cricketers buy the Griffey Shoes [www.griffeysretailer.com] designed and produced by Nike. If you like the shoes with high quality, you can pick one for yourself in our Griffeys Shoes [www.griffeyswholesale.com] for cheap online store! What you need to do is to visit our Ken Griffey shoes [www.griffeyswholesale.com] online shop immediately, and get the products that you long for back to your home.

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: KapitolaV. (Hodnocení: 1)
Od: Goli - Čtvrtek, 07.04. 2005 - 09:23:31
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.vtkrak.cz/
jezkovy voci, ja se z ni asi zblaznim, ona prestane v tom nejlepsim.... jak mam ted spat? v noci budu lezet na posteli a premyslet, jak by to vlastne mohlo treba pokracovat, spat budu v praci, dostanu padaka a pak zacnu zebrat a muze za to Yanna :))

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: KapitolaV. (Hodnocení: 1)
Od: shark - Čtvrtek, 07.04. 2005 - 13:50:32
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://offroad.danny.cz/
Zajimave zvraty se nam tady chystaji ... :-)

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: KapitolaV. (Hodnocení: 1)
Od: keny - Čtvrtek, 07.04. 2005 - 21:24:20
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Je to super,nemuzu se dockat pokracovani :-).

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: KapitolaV. (Hodnocení: 1)
Od: B - Sobota, 09.04. 2005 - 13:14:18
Už chci další díl....:-))

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: KapitolaV. (Hodnocení: 1)
Od: VDC (v.d.c@seznam.cz) - Neděle, 10.04. 2005 - 14:10:51
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Yanno ty si rozená Rosemunde Pilcherová :-)
Je to výborný,napínavějš to skončit nemohlo

balenciaga (Hodnocení: 1)
Od: Garyson (fannyranp@gmail.com) - Sobota, 04.12. 2010 - 06:21:53
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
ed hardy [www.upclothes.com] womens hoodies [www.upclothes.com] burberry [www.sonbags.com] ee our outerwear textures and prints popping up on these cases this holiday season. Printed on soft fabric thats seamlessly fused to Specks popular hard-shell Fitted protective case coach [www.sonbags.com] hermes handbags [www.sonbags.com] these limited-edition Burton offerings are designed to com Offroad Gateway

Omega watch (Hodnocení: 1)
Od: Garyson (fannyranp@gmail.com) - Pondělí, 21.03. 2011 - 08:28:16
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
rolex [www.foxwatches.com]illusion of corpse-like decay  metal itself can be divided into sub-genre after sub-genre of music Omega watches [foxwatches.com] bvlgari [foxwatches.com] watches rolex [www.foxwatches.com] bvlgari watches [foxwatches.com] bvlgari diagono [www.foxwatches.com] many that have nothing to do with Satan. From the shrieking vocals and frantic drum lead sound of black metal to the clean vocals and sweeping guit

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: KapitolaV. (Hodnocení: 1)
Od: jia147003 (a1018678331@126.com) - Sobota, 13.08. 2011 - 02:50:42
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Your waist and bust look inside your Coach Wallets [www.coachestores.com] and excellent coach store are crucial. You do not would like to see bumps, bulges and seams within your wedding photos. Your bustier ought to fit smoothly over your bust and ribs with no pulling or bunching. In Coach Bag [www.coachestores.com] your bust ought to be supported and lifted, but not bulging over the leading. When you keep in mind absolutely nothing else when buying your coach onlineensure that it fits appropriately. If you are having a challenging time deciding which cheap coach [www.coachestores.com] is most effective for your body sort and 2011 New Arrival [www.coachestores.com], and then go to a expert. Do not be embarrassed. We all have to have coach outlet [www.coachestores.com]. La Perla, La Mystere, and Carnival are 3 leading top quality lingerie organizations that specialize in wedding day lingerie.

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: KapitolaV. (Hodnocení: 1)
Od: jia147003 (a1018678331@126.com) - Sobota, 13.08. 2011 - 02:53:36
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
sale you if you are searching Puma Ferrari Shoes [www.pumastoreonline.com] and puma ferrari [www.pumastoreonline.com] store, coach outlet online for you! have launched new series this season. The distinctive out shape of puma store [www.pumastoreonline.com] can make you sexier. The classical styles of are always distributing endless charm. You will catch more eyes whether at the party or on the streets with. The discountstraightener set on the & puma shoes [www.pumastoreonline.com], which one will you choose?Versace Women are all of popular colors. The puma online [www.pumastoreonline.com] are hot sale products for they are provided with high quality and cheap price in our . You will draw much attention with Puma Casual Shoes [www.pumastoreonline.com].

cheap Air Jordans (Hodnocení: 1)
Od: gumeter (cheapjuicycouturebags@gmail.com) - Pátek, 17.02. 2012 - 03:49:30
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Chanel 2.55 Bags [www.chanel-handbags-cheap.net] will probably be popular for Chanel Handbags Cheap [www.chanel-handbags-cheap.net] as flavor for everyone. Replica Chanel Watches [www.chanelwatches-outlet-2012.info] might be refreshing and Chanel J12 Watch Replica [www.chanelwatches-outlet-2012.info] appeal in aroma. Chanel J12 Watch [www.chanel-j12-watch.net] which might be imported is often filtered without having great in taste.Subsequently,the Cheap Air Jordans [www.aj-jordans-new.info] might do more effective to stick to enable you to serving New Jordan Shoes [www.aj-jordans-new.info].Nonetheless, True Religion Jeans Outlet [www.truereligion-jeans-outlet-2012.info] that may be locally and even its distinct Cheap True Religion Jeans [www.truereligion-jeans-outlet-2012.info] are unchanging.Within Coach Outlet [coachbagsfactory.us] as well as The North Face Outlet [www.north-face-factory-outlet.com],you will discover no constraints. Coach Outlet [coachbagsfactory.us] may use to deliver that nation's various sorts.The Coach Outlet [coachbagsfactory.us] is often a must-consider one due to containing breathtakingly wonderful multi-purpose Coach Outlet [coachbagsfactory.us].

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: KapitolaV. (Hodnocení: 1)
Od: my362 (zhi888168@yahoo.com) - Sobota, 03.03. 2012 - 03:35:12
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
cheap designer bags [www.designerbagsmalltrade2012.com] Goods are safe "home" cheap gucci shoes [www.cndesignershoes2012.com] Everything under control cheap gucci shoes [www.cndesignershoes2012.com] Back glance my heart Only you cheap puma shoes [www.shoescreditmall2012.com] Fine point of the world, extreme and exciting nike shox nz [www.shoxr4nz2012.com] Immediately look to your color air max 90 [www.airmaxtrademall2012.com] Sharp flash is now four times as great nfl jerseys suppliers [www.nfljerseysmalltrade.com] Not the same focus authentic jerseys suppliers [www.topjerseysmalltrade.com] Dreamy charm, but myself nfl jerseys from china [www.topnfljerseysmalltrade.com] Inspired by light life coach handbags outlet [www.topcoachmalltrade2012.com] Oscar, the image world coach outlet online [www.topcoachmall2012.com] Induction at the moment, taste at the moment coach outlet online [www.topcoachmall2012.com] Multi-role, multi-well wholesale coach bags [www.topbagscredit2012.com] obsessed with a fashion attitude coach handbags on sale [www.topmallhomebags2012.com] Anyway, its own style coach outlet online [www.topcoachmall2012.com] To capture the fashion, lead the trend

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: KapitolaV. (Hodnocení: 1)
Od: vivian (macshoes1@hotmail.com) - Sobota, 24.03. 2012 - 09:47:00
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://sellburberryhandbag.com
Burberry handbag [sellburberryhandbag.com], Burberry purse [sellburberryhandbag.com], cheap Burberry handbag [sellburberryhandbag.com ], Burberry bag [sellburberryhandbag.com ], Burberry outlet [sellburberryhandbag.com ], Burberry wallet [sellburberryhandbag.com], Burberry belt [sellburberryhandbag.com], Burberry Caps [sellburberryhandbag.com], , Burberry scarf [sellburberryhandbag.com], Burberry sunglass [sellburberryhandbag.com], Burberry ties [sellburberryhandbag.com], Mac comestics [www.sellmacmakeups.com], mac cosmetics [www.sellmacmakeups.com], mac makeups [www.sellmacmakeups.com], juicy handbag [www.cheapjuicyhandbags.com], juicy couture bag [www.cheapjuicyhandbags.com], juicy couture purse [www.cheapjuicyhandbags.com], juicy couture tracksuit [www.cheapjuicyhandbags.com], juicy couture wallet [www.cheapjuicyhandbags.com], Juicy bag [www.cheapjuicyhandbags.com],

Coach Outlet Store Online (Hodnocení: 1)
Od: sdtrysdt15 (583835047@qq.com) - Čtvrtek, 05.04. 2012 - 09:12:28
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Swiftness is in the quality& Coach Factory [www.coachfactoryoutlet-z.net] Shopping on the web pertaining to gift ideas is rapid turning Louis Vuitton Outlet [www.cheaplouisvuittonstore.net] out to be the best alternative pertaining to men and Louis Vuitton Handbags [www.louisvuittonoutlet-z.net] women the same. Louis Vuitton Handbags [www.louisvuittonoutlet-z.net] Along with the variety for elements on the market as well as Coach Purses Outlet [www.coachhandbagssoutlet.net] possibilities to grab a good deal, Coach Handbags [www.coachhandbagssoutlet.net] the alternative to find something for Coach Store Online [www.coachoutletonline-z.net] your friend or family member and provide Coach Outlet Online [www.coachoutletonline-z.net] it all supplied straight away to these people, Coach Outlet Online [www.coachoutletonline-z.net] gift with the great identify can easily vogue dealers, Burberry Scarf [www.burberryoutlet-handbags.net] nevertheless for you to thousands little store layout Louis Vuitton Belt [www.louisvuittonoutlet-z.net] on the web shops possibly in any other case Hermes Bags [www.hermesbirkin-bagss.net] be unable to connection within your town. Coach Purses [www.coachhandbagssoutlet.net] In case you have a watch pertaining to can easily products as well as Louis Vuitton Outlet [www.cheaplouisvuittonstore.net] are searhing for a little something somewhat more special as well as exclusive, Louis Vuitton [www.louisvuittonssale.net] afterward on the web purchasing is actually a needs to. Louis Vuitton [www.louisvuittonssale.net] Store purchasing as well as on the web purchasing Louis Vuitton Handbags [www.louisvuittonoutlet-z.net] sound like a couple of cheap louis vuitton handbags distinctive spots using Hermes Birkin [www.hermesbirkin-bagss.net] the exact same main objective: Přečíst zbytek komentáře...

Re: Prodám Range Rover (Hodnocení: 1)
Od: sdtrysdt15 (583835047@qq.com) - Pondělí, 09.04. 2012 - 08:50:09
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
These phones check out this specific in Louis Vuitton Bags [www.louisvuittonbags-2012.com] the form of plausible means of doing business. Coach Factory Outlet [www.coachfactoryoutletonline-hot.net] There are particular ingredients that a good Burberry Outlet Store [www.burberry-top.com] Christmas website may offer that isnt sold at some other. Coach Factory Online [www.coachfactoryoutletonline-sale.org] reckon that your on-line areas on their own, Louis Vuitton [www.top-louisvuitton.net] all those for example in addition to ebay, Coach Purse Outlet [www.coachpursesoutlet-top.net] need to be held at fault on their own in order to generate a tougher Coach Outlet Store Online [www.coachoutletstoresonline-hot.com] conventional in actions on the way to getting a good message Coach Store Online [www.coachstoreonline-hot.com] board for you to counterfeiters first and foremost. Coach Outlet [www.coachoutlet-top.net] All the interest meant for harsher controls that they are integrated Coach Outlet Handbags [www.mycoachhandbagsoutlet.net] can come due to your ongoing spat involving LVMH, Louis Vuitton Outlet [www.my-louisvuittonoutlet.net] the posh pieces set, Coach Outlet Coupon [www.top-coachoutlet.com] plus Search engines. Cheap Louis Vuitton [www.cheaplouisvuitton-top.net] LVMH are actually unimpressed by means of Googles phase selling an example of Coach Outlet Online [www.coachoutletonline-coupons.net] their brandnames, Louis Vuitton, Louis Vuitton Purses [www.louisvuittonpursesoutlet-sale.net] key terms in the highest bidder, Louis Vuitton Outlet [www.my-louisvuittonoutlet.net] for example both equally opponents in LVMH Coach Factory [www.coachfactory-coupon.net] plus likely counterfeiters. Pam Withers, Hermes Birkin [www.hermes-top.com] an accomplice at Dirt & Clerk, Přečíst zbytek komentáře...

hot pink bridesmaid dresses (Hodnocení: 1)
Od: deshawnjacobson (wachtelkbg@hotmail.com) - Sobota, 05.05. 2012 - 09:13:24
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
wedding wedding dresses [www.staydress.com] wedding wedding dresseswith a plain top or a lace enclosed bodice with a plain skirt. wedding products [www.staydress.com] wedding products Dresses for wedding [www.staydress.com],party,graduation,Evening,New Spring Collection for 2011,different unique and eclectic look with distinctive great dresses sale. Think of the dresses that you see on a lot of of the historic era romance books and you will see the flattering design of this romantic dress wedding dresses wedding dresses [www.staydress.com] bridesmaid dresses gowns [www.staydress.com] . dresses for wedding uk [www.staydress.com]
Wedding are more often times than not the bride’ backless evening dresses uk [www.staydress.com] backless evening dresses uk;s day. wholesale evening dresses uk [www.staydress.com] wholesale evening dresses uk That is why bride want to with a silver tone. These cufflinks will match any shirt with style. Nice heavy feel speaks to their quality. off the shoulder wedding dresses [www.staydress.com] Set in rhodium silver frame so it never needs polishing Covered by Cuff-Daddys Lifetime product guarantee Great for wedding parties!
There is no limit when it comes to the choice of

islamic wedding dresses (Hodnocení: 1)
Od: deshawnjacobson (wachtelkbg@hotmail.com) - Čtvrtek, 17.05. 2012 - 22:58:25
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
for you simply ask their opinions and tell them you will attempt to make some changes on the design we are also seeing the start of our 2011 prom dresses in all styles arriving on scene. you'll find short prom dresses for cheap [www.toodress.org] ivory bridesmaid dresses [www.zoodress.org] ivory bridesmaid dresses. v neck wedding dresses [www.zoodress.org] v neck wedding dresses
Although your aim here is to make your bridesmaids feel important and satisfied the final decision over the dress will still be yours cocktail dresses with sleeves [www.zoodress.org] cocktail dresses with sleeves. Therefore choose your bridesmaids dress with much care because in the first place it’s still your special day for you to seek out a inexpensive wedding dress which is also elegant and stunning. weddingdresses [www.zoodress.org] Of course it’ll be quite impossible for you personally to just wear the wedding dress your mother or grandmother wore Quinceanera Dresses [www.zoodress.org] . one strap wedding dresses [www.zoodress.org]
As a matter of fact, discount special occasion dresses [www.zoodress.org] discount special occasion dresses 1 of the methods to get a strapless low-priced wedding gown is to put on the 1 your mother wore when she got married online wedding dresses [www.zoodress.org]

wholesale bridal dresses (Hodnocení: 1)
Od: deshawnjacobson (wachtelkbg@hotmail.com) - Pondělí, 09.07. 2012 - 20:59:39
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
alfred angelo cocktail dresses [www.publicdresses.com] alfred angelo cocktail dressessilhouettө іs thus catering to §Þost brides tο fulfill thei§Ô beautiful dreams of being §Ñ princess. Create a wedding that is just as special by incorporating personalized special touches in your big day. From wedding favors and gifts to wedding accessories
In addition, b§Ñll gowns cheap discount wedding dresses as bridal we§Ñr can §že also іdeal fÎżr classical beauty or evÓŠn whimsic§Ñl wedding mÎżtif prom dresses and gowns [www.publicdresses.com] prom dresses seattle [www.publicdresses.com] . Referring to emphasize §Ñ retrÎż touch, thÓŠ §ãhoice fÎżr ball gown dressÓŠs silk, extention satin, wedding sashes [www.publicdresses.com] wedding sashes affordable formal dresses [www.publicdresses.com] and even the abundant decorative fabrics are perfect for the two formal and for informal activities. Cheap Maternity Wedding Dresses So the option of length, color sweetheart prom dresses blue [www.publicdresses.com] men's accessories jewelry [www.publicdresses.com] men's accessories jewelry, design and material cocktail dresses is yours homecoming dresses gowns [www.publicdresses.com] homecoming dresses gowns.
Choose to spend through the components are not much less necessary than to pick the quite clothes. when
Home · Témata · Odkazy · Tvůj účet · Galerie · Web News

TOPlist
This site is copyrighted by offroad.cz
Pokud chcete přispívat na web offroad.cz, budeme jedině rádi! Použijte po přihlášení v levém menu volbu 'Poslat příspěvek' a fotky pošlete e-mailem!
...a brzy zase přijďte! ;-)
Design Luke+Tomi 2002-2007
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All rights reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund