ďťż

Zavody

Cestovani

Recenze

Novinky

Technika

Moudrosti

Pravidla

Profily

Bazar
Moduly
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Fórum
· Galerie
· Hledání
· Kalendář akcí
· Ke stažení
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Poslat příspěvek
· Reklama
· Seznam uživatelů
· Shop
· Sidebar
· Statistiky
· Témata
· Top 10
· Tvůj účet
Náhodně vybrané obrázky z galerie

P4030107_640_480.jpg
P4030107_640_480.jpg

jam04_M2_27.jpg
jam04_M2_27.jpg

DSC01639.JPG
DSC01639.JPG

image08.jpg
image08.jpg

Photo Gallery
Categories Menu
· Všechny rubriky
· ARO
· Bohemia Off-road
· CFOR
· Cross Country
· Čtení na pokračování
· Dakar
· Desetiboj 2004
· ETT
· Jak na to?
· Jeep
· Koupím
· LamaKlub
· Libros Cup
· Maratony
· MČR OFF ROAD
· Niva Klub
· Nord Cup
· Offroad
· Offroad Jamboree
· Offroad Libouchec
· Offroaders
· Ostatní
· Pohár konstruktérů
· PR článek
· Prodám
· Profily
· Samurai
· Survival
· Technika
· Test
· Tiskové zprávy
· Toyota
Kdo je on-line
V tuto chvíli je 135 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

Bědula a Liška - ženy do každého terénu: kapitola VII.

Autor: luke - Čtvrtek, 26.05. 2005 - 23:30:00
Téma: A/T Woman
yanna

nám napsal(a): Od doby, co jsme s Řepákem odhalili nově vzniklý Eliščin a Fiškův románek, uplynulo už pěkných pár týdnů. Oba se chovají jak se na zamilovance sluší a patří; to znamená, že občas mám sto chutí vyslat je na nějakou jinou planetu. Vídám je teď totiž dost často. Po odhalení se jim oběma ulevilo, protože ? jak oba přiznali ? imaginární teta se zraněnýma nohama už nestíhala svými potřebami pokrýt všechny ty výmluvy, kterých bylo potřeba a jichž jsme já i Řepák vyslechli požehnaně. A tak teď Fiška chodí ? k Matoušově plné spokojenosti - pracovat na vraku Samuraie a Eliška samozřejmě s ním. Abych nezapomněla - vlastně ještě jedna věc se změnila. Elišce se teď říká Liška.Prakticky každý den odpoledne se náš dvorek změní v depo. Přijede Řepák Landíkem, Fiška s Liškou Patrolem a spolu se Samuraiem a Fiátkem všechna ta auta stojí na dvoře. Řepák s Fiškou se na sebe chlapsky podívají, řeknou si: ?tak jdeme na to?, navlečou si montérky slepované duck tape, které kdysi možná měly barvu, ale teď už nikdo nepozná jakou, otevřou si každý po pixličce Gambrinusu a ponoří se do hory šrotu, které už i já říkám Samík. Liška se mnou sedí na zahrádce, pije kávičku a na Fišku vrhá pouze povzbudivé zamilované pohledy. A Fiška šroubuje, vrtá, řeže, sváří, povoluje, dotahuje, páčí a při tom všem se přiblble usmívá na Lišku. Mezi auty pobíhají a ječí Honzík s Kučerou a Póblem, za nimi občas vlaje Klárka, za Klárkou Minda a zpovzdálí to všechno pozoruje koloušek Toník.

Ani dneska to není jinak. Dnešek je výjimečný pouze v tom, že je pátek a tudíž to všechno bude trvat o něco déle, než v jiné všední dny. Chlapi dnes dorazili brzy. Fiška má v pátek zkrácenou pracovní dobu a Řepák si ji hbitě přizpůsobil, takže když jsem v půl čtvrté dorazila z ordinace, byli už oba ponořeni do práce. Liška dorazila sama o něco později, protože musela po práci oběhnout pár butiků, jít ?na nehty? a na solárko a k tomu všemu měla už třetí hodinu autoškoly.

(Liška za volantem je kapitola sama pro sebe a až někdy budu mít víc času, určitě její příhody napíšu. Z první praktické hodiny ji instruktor málem vyhodil, protože sedla za volant a na rukách měla napsané P a L. Postaršího instruktora málem skolila srdeční příhoda a přeskakujícím hlasem na Lišku řval, že si není jist, jestli si nespletla instituce a nechala se zapsat správně, že prý kde je pravá a kde levá strana ji naučí v mateřské školce. Liška samozřejmě začala plakat a plakala tak půvabně, že jí pán nakonec nabídl kapesník a řekl jí, že to s ní tedy zkusí. Své slavné jmenovkyni rozhodně čest nedělá.)

Hned po té, co Liška absolvovala opatrné vítání se špinavým Fiškou, se skácela do zahradního křesílka, udělala huš na Toníka, který jí začal šacovat kabelku, potřepala po hlavě Mindu a oznámila mi, že ta autoškola je peklo, protože se jí pletou všechny ty pedály. Mou ironickou poznámku, že to naprosto chápu, že tři jsou opravdu moc, přešla beze slova a s povděkem kvitovala hrnek s kouřícím kafem, který jí akorát přistál před nosem. Chlapi, různými částmi těla ponořenými v Samuraji se něčemu vesele pohihňávali a já jsem si pomyslela, že ten víkend příjemně začíná.

Idyla netrvala dlouho. Na zahrádku vtrhla tlupa ječících dětí, které se o něčem hlasitě dohadovaly a uskakující Minda nám málem převrhla stůl. ?Paní Řepová, von mi řek´, že hučim jak špatný ložisko v převodovce?, povykoval na mě Pepíček Póbl a ukazoval přitom na Honzíka. ?No á, voe? děl Honzík a já honem přemýšlela, jak to můj technicky zdatný synek vlastně myslel. ?Honzo, jak to mluvíš!?, zamračila jsem se na synka, který před kamarády dělal ramena. ?Panebože, to ti chlapi musí s takovýmhle chováním začínat již v tak útlém věku??, vznesla jsem v duchu dotaz k Nejvyššímu. ?Mamí, co je to lozisko??, vytrhla mě z krátkého rozjímání Klárka a na to konto se na mě se zájmem obrátila i Eliška. ?Nó, to bych taky ráda věděla. Prej už brzy začneme v autoškole probírat nějakou techniku, či co.?, přidala informaci. ?No to je, Klárko, taková věc, v který jsou takový malý kuličky a mezi těma něco běhá. Myslím.?, dodala jsem nepřesvědčivě, přičemž se mi v hlavě vybavila pouze kapitola z Luisy a Lotky od Ericha Kästnera, kde děvčátko vyhraje v tombole kolečkové brusle s kuličkovými ložisky. ?Víš co, zeptej se tatínka. Ten to bude vědět přesně.?, osvítil mne záblesk geniality. Že to zas až tak geniální nápad nebyl, jsem poznala ve chvíli, kdy moje malá poslušná holčička s blonďatými copánky přicupitala zpátky a na napřažené dlani mi pyšně ukazovala od šmíru a oleje zasviněné ložisko. ?To je vono!?, sdělila mi důvěrně. ?To mi dal tatínek?, dodala už celkem zbytečně. ?Mamí, a co je to psevodovka??, otázalo se s nevinnýma očima mé dítě. Tak s tím už jí za tatínkem rozhodně nepošlu!

?Psevodovku? jsem zahrála do autu a doufala, že si na ni Klárka nevzpomene. Vydala jsem se připravit večeři pro všechny a moji zlatou holčičku jsem utáhla na pomáhání v kuchyni. Okolo sedmé jsem začala všechny svolávat k hotovému jídlu. Děti i Eliška se nenechaly dlouho prosit a francouzské brambory a zeleninový salát do sebe naklopily závratnou rychlostí. Pánové se nechali slyšet, že ještě chvíli budou pracovat a pak že se nají. V osm ještě neměli hlad, dali si jen další pivečko. V devět už zase neměli hlad. Uložila jsem děti a sedla jsem si se zívající Eliškou k čaji. ?To je normální??, začínala být mírně rozladěná. Pouze jsem pokrčila rameny. ?Normální, normální.... jak se to vezme. Nedělají to často, ale dělají to pokaždé, když něco rozvrtají a jsou zvědavi na výsledek.? Akorát obrátila oči v sloup.
V deset nám chlapci oznámili, že ještě chviličku a už se půjdou umýt a najíst. Když ještě ve tři čtvrtě na jedenáct vesele rachotili na dvorku a v rozvalené garáži se okolo šajnící lampy rojili komáři, můry a další otravný hmyz, celkem zbytečně jsme jim oznámily, že už na ně čekat nebudeme.
V půl dvanácté jsem vzala Fiátka, naložila pěkně naštvanou Elišku a odvezla ji domů a sama, neméně naštvaná teď, v půl jedné, dopisuju tyhle řádky a tiše zuřím. Studený vysušený brambory čekají v troubě a Řepák s Fiškou stále vesele hlaholí na dvoře a v garáži. To nám ten víkend fakt pěkně začíná!

 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Související odkazy
· Více o tématu A/T Woman
· Další články od autora luke


Nejčtenější článek na téma A/T Woman:
Bědula a Liška - ženy do každého terénu: Kapitola IV.

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 8

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"Bědula a Liška - ženy do každého terénu: kapitola VII." | Přihlásit/Registrovat | 16 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: kapitola VII. (Hodnocení: 1)
Od: Marty (podholam@volny.cz) - Pátek, 27.05. 2005 - 00:07:26
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.offroad.cz
Bezva, tak tenhle se myslím opravdu povedl!!! To je to jediný co mně za dnešní den opravdu od srdce pobavilo :-)))) LOOL
Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: kapitola VII. (Hodnocení: 1)
Od: tradeanne (tradeanne@gmail.com) - Pondělí, 16.04. 2012 - 18:23:20
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
Guys get gains via nike invest in web page Ken Griffey Shoes [www.griffeysretailer.com] Store, after which action, nike commit attation to be able to start out Ken Griffey Jr Shoes [www.griffeysretailer.com] feminine market. Since we learn, feminine choose to have the Griffey Shoes [www.griffeysretailer.com] capacity to use superior pumps working with pleasant Griffeys 2012 [www.griffeysretailer.com] physical appearance in lieu of physical activities shoes inside much more often than not.

The high quality along with Ken Griffey Shoes [www.griffeysretailer.com] are ideal! Motion induced sweating, the actual water loss connected with sweat in addition get rid of method warmth, men and women usually get cold and also expertise uneasy. Although Cheap Ken Griffey Jr Shoes [www.griffeysretailer.com] overcoats, it by no implies occurred. These kind of Griffey Shoes [www.griffeysretailer.com] sale made sneakers gotten through the total your selection plus ambit in addition to abercrombie women recognize to help you release bedeviled your cardiovascular.

For example a lot of the cricketers buy the Griffey Shoes [www.griffeysretailer.com] designed and produced by Nike. If you like the shoes with high quality, you can pick one for yourself in our Griffeys Shoes [www.griffeyswholesale.com] for cheap online store! What you need to do is to visit our Ken Griffey shoes [www.griffeyswholesale.com] online shop immediately, and get the products that you long for back to your home.

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: kapitola VII. (Hodnocení: 1)
Od: dado - Pátek, 27.05. 2005 - 13:55:10
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.offroad4x4.szm.sk
Skvele, blahodarne to posobi na ludsku dusu. Co by som dal za takyto krasny vikend. Namiesto toho zena mi pride z Londyna a zase budeme behat po obchodoch. A kupovat nezmysli. Aj ked, chcem ju nahovorit na diski.

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: kapitola VII. (Hodnocení: 1)
Od: Dadulka_von_ARO - Sobota, 28.05. 2005 - 13:43:03
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://aro.mathaus.org
No prostě super jani navim co dodat proste zase neco co mi zvedlo náladu už sem si to i vytisknul a šířím o mezi kamarady co nemaj pocítač a sou z toho všichni hotový.. :o)))

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: kapitola VII. (Hodnocení: 1)
Od: kathrin26 (kathrin26@seznam.cz) - Neděle, 29.05. 2005 - 22:56:35
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Yanni, ctu kazdy dil a je to bezva :-)) Jen tak dal. K.

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: kapitola VII. (Hodnocení: 1)
Od: VDC (v.d.c@seznam.cz) - Neděle, 05.06. 2005 - 07:44:41
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Předchozí díl sem sice pochválil,ale řekněme trochu proto,aby se psal další:-) Ale tenhle je prostě skvělej,skvělej a ještě jednou skvělej:-))

chanel handbags (Hodnocení: 1)
Od: Garyson (fannyranp@gmail.com) - Sobota, 04.12. 2010 - 06:33:14
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
designer handbags [www.sonbags.com], edhardy [www.upclothes.com]. louis vuitton [www.sonbags.com] balenciaga [www.sonbags.com] coach handbags [www.sonbags.com] mens hoodies [www.upclothes.com] integral part" of the stadium. Talks had even begun with a firm which could turn the fabric into bags which could be sold after the Games organisers said at the original stadium launch. Denis Oswald dolce&gabbana [www.sonbags.com] chair of the IOC inspectors who are carrying out

rolex for sale (Hodnocení: 1)
Od: Garyson (fannyranp@gmail.com) - Pondělí, 21.03. 2011 - 08:45:22
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
rolex [www.foxwatches.com]arge touring exhibitions that have stopped at the Cincinnati Museum Center including Titanic: The Artifact Exhibit St. Peter and the Vatican: The Legacy of the Popes rolex watches [foxwatches.com] rolex replica watches [foxwatches.com] rolex watches [foxwatches.com] rolex oyster perpetual datejust [www.foxwatches.com] and America I AM: The African American Imprint Omega [www.foxwatches.com] which is on display at the Museum

cheap Air Jordans (Hodnocení: 1)
Od: gumeter (cheapjuicycouturebags@gmail.com) - Pátek, 17.02. 2012 - 03:49:44
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Chanel 2.55 Bags [www.chanel-handbags-cheap.net] will probably be popular for Chanel Handbags Cheap [www.chanel-handbags-cheap.net] as flavor for everyone. Replica Chanel Watches [www.chanelwatches-outlet-2012.info] might be refreshing and Chanel J12 Watch Replica [www.chanelwatches-outlet-2012.info] appeal in aroma. Chanel J12 Watch [www.chanel-j12-watch.net] which might be imported is often filtered without having great in taste.Subsequently,the Cheap Air Jordans [www.aj-jordans-new.info] might do more effective to stick to enable you to serving New Jordan Shoes [www.aj-jordans-new.info].Nonetheless, True Religion Jeans Outlet [www.truereligion-jeans-outlet-2012.info] that may be locally and even its distinct Cheap True Religion Jeans [www.truereligion-jeans-outlet-2012.info] are unchanging.Within Coach Outlet [coachbagsfactory.us] as well as The North Face Outlet [www.north-face-factory-outlet.com],you will discover no constraints. Coach Outlet [coachbagsfactory.us] may use to deliver that nation's various sorts.The Coach Outlet [coachbagsfactory.us] is often a must-consider one due to containing breathtakingly wonderful multi-purpose Coach Outlet [coachbagsfactory.us].

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: kapitola VII. (Hodnocení: 1)
Od: vivian (macshoes1@hotmail.com) - Sobota, 24.03. 2012 - 09:44:28
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://sellburberryhandbag.com
Burberry handbag [sellburberryhandbag.com], Burberry purse [sellburberryhandbag.com], cheap Burberry handbag [sellburberryhandbag.com ], Burberry bag [sellburberryhandbag.com ], Burberry outlet [sellburberryhandbag.com ], Burberry wallet [sellburberryhandbag.com], Burberry belt [sellburberryhandbag.com], Burberry Caps [sellburberryhandbag.com], , Burberry scarf [sellburberryhandbag.com], Burberry sunglass [sellburberryhandbag.com], Burberry ties [sellburberryhandbag.com], Mac comestics [www.sellmacmakeups.com], mac cosmetics [www.sellmacmakeups.com], mac makeups [www.sellmacmakeups.com], juicy handbag [www.cheapjuicyhandbags.com], juicy couture bag [www.cheapjuicyhandbags.com], juicy couture purse [www.cheapjuicyhandbags.com], juicy couture tracksuit [www.cheapjuicyhandbags.com], juicy couture wallet [www.cheapjuicyhandbags.com], Juicy bag [www.cheapjuicyhandbags.com],

http://www.trydress.com/prom-dresses.htmlsummer prom dresses under 100 (Hodnocení: 1)
Od: deshawnjacobson (wachtelkbg@hotmail.com) - Neděle, 29.04. 2012 - 20:52:07
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
a luxe look that still nods to the sea makeup swatches [www.cookdress.net] makeup swatches.
French Connection Anahita shoulder bag, Ł115, available at French Connection. BUY NOW!
A statement stack of bracelets all youll need to swish your way to sleek. We love Topshops wooden bangle pack – green bridesmaid dresses [www.cookdress.net] If you are on a budget, visit the affordable page where you'll find many cheap wedding invitations [www.cookdress.net] under $100 per 100 david's bridal [www.cookdress.net] david's bridal; the mix of neutral wood bridesmaid dresses under 50 [www.cookdress.net] bridesmaid dresses under 50, short halter wedding dresses for sale [www.cookdress.net] short halter wedding dresses for sale expensive designer wedding dresses 201 [www.cookdress.net] metallic threads and beads adds an eclectically elegant a maids gown. Maids dresses operate smaller sized due to the fact they’ lane bryant mother of the bride dresses [www.cookdress.net] gowns dresses [www.cookdress.net] ;re reduce straight for the physique, there is certainly no ease or wiggle space within the gown. In case your pal is actually a dimension twelve in typical clothing and also you buy a dimension twelve, odds itll not match her. Bridesmaid dresses are sized by

plus size wedding (Hodnocení: 1)
Od: deshawnjacobson (wachtelkbg@hotmail.com) - Neděle, 27.05. 2012 - 10:57:29
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
customized, you need to pay special attention to the fattest part of your body such as chest bridesmaids dresses gold coast [www.listdresses.net] bridesmaid dresses green [www.listdresses.net] bridesmaid dresses green, waist or hip, and then see if other sizes are suitable. It is better to choose a bigger size than your actual size because it is easy to change the size smaller, satin cocktail dresses store [www.listdresses.net] but it is impossible to change the size bigger white beach wedding dresses [www.listdresses.net] white beach wedding dresses. cheap bridesmaid dresses under 50 dollars [www.listdresses.net] cheap bridesmaid dresses under 50 dollars
If you want to choose the most suitable summer customized. flower girl dresses tulle [www.listdresses.net] flower girl dresses tulle Welcome to candresses, fashion dresses [www.listdresses.net] are here for fashion 2011. We have the latest fashion dresses, such as evening dresses, bridal gowns uk [www.listdresses.net],prom dresses
Customized or customized presents make sure that the recipient of your present will permanently don modest long sleeve wedding gown [www.listdresses.net] t forget you and your wedding ceremony celebration by way of your present. That is since you can place any concept or identify on the gifts to give your gifts a personal touch. These objects will then make for very special and clearance flower girl dresses [www.listdresses.net]

princess bridesmaid dresses (Hodnocení: 1)
Od: deshawnjacobson (wachtelkbg@hotmail.com) - Čtvrtek, 07.06. 2012 - 05:34:25
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
addition for wedding dresses [www.staydress.com] for wedding dresses, these garments are produced and many pearls luster is true princess on your mood.
Check out the royal princesses. They have not damaged much of the left elegant evening dresses uk [www.staydress.com] for wedding dresses [www.staydress.com] for wedding dresses, Shop Simply Dresses for cocktail dresses, short formal dresses, halter dresses [www.staydress.com], strapless cocktail dresses, and sexy mini dresses. inspired by the wedding of Princess Diana, wedding color swatches online [www.staydress.com] wedding color swatches online just to make sure Prince Charles evening dresses for sale [www.staydress.com] .
Check the Disney Princess. You probably see the first branch of the princess received clock lingerie stores [www.staydress.com] . Disney addition work gloves [www.staydress.com] , wearing big wedding dresses is section of memory in its happy marriage. Now growing wide variety of girls choose to wear cheap plus size wedding dresses on the big event. blue bridesmaid dresses under 100 [www.staydress.com] blue bridesmaid dresses under 100 It is a fashion the fact that brides wear nice bridal gowns with wholesale price on the wedding and reception.
They are joyful and exciting every time they wear wedding

summer plus size dresses (Hodnocení: 1)
Od: deshawnjacobson (wachtelkbg@hotmail.com) - Úterý, 23.10. 2012 - 11:14:37
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
deciding what to wear for an event. You need not worry as it all lies upon the mode of your invitation. If the mode of invitation is through e-mail or phone, you are expected to wear something casual sexy lingerie ideas [www.hilingerie.com] sexy lingerie ideas. On the other hand evening dresses gowns [www.casedress.org] evening dresses gowns black plus size wedding dresses [www.noondress.org] , if you receive the invitation through mail, youll invariably have to wear a cocktail dress sexy sheer lingerie [www.hilingerie.com] .
Avoid wearing sequined gown for deciding what to wear for an event women lingerie [www.barlingerie.com] . You need not worry as it all lies upon the mode of your invitation. If the mode of invitation is through e-mail or phone wedding guest outfits plus size [www.casedress.org] wedding guest outfits plus size replica breitling watches watches [www.figwatches.org] replica breitling watches watches, [www.publicdresses.net] you are expected to wear something casual. On the other hand, if you receive the invitation through mail, bridal gowns wholesale [www.casedress.org] you'll invariably have to wear a cocktail dress. Avoid wearing sequined gown for

UGG UK (Hodnocení: 1)
Od: zyl350 (zyl350@yahoo.com.cn) - Čtvrtek, 01.11. 2012 - 21:23:47
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
If you don see the requirement for a second Coach Factory Online [www.coachfactoryonline2012sale.com] full size kitchen appliance, however just like the further hobs offered on this sort of Coach Factory [www.coachfactoryonline2012sale.com] shivaree vary cooking utensil, you'll have the most effective of each Louis Vuitton Canada [www.louisvuittonlcanadav.ca] world put in during a normal ninety cm wide aperture. If, on the opposite UGG UK [www.ukggboots.co.uk] hand, you would like to be ready to juggle the varied components of UGG Boots [www.ukggboots.co.uk] a seasonal festal meal; and to be ready to keep everything heat at totally UGG Sale [www.ukggboots.co.uk] different temperatures.

Re: Bědula a Liška - ženy do každého terénu: kapitola VII. (Hodnocení: 1)
Od: Llongchamp (meiyuanlu@hotmail.com) - Úterý, 06.11. 2012 - 04:16:58
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Longchamp un buen Sac Llongchamp [longchamp.sacpascherr.fr] t dans lentreprise de faire de los angeles maroquinerie, les accessoires et surtout de sacos Longchamp Pliage Petits Llongchamp Pas Cher [longchamp.sacpascherr.fr] importante en cuir ?mme et toile. Cette Société dorigine fran? aise est qui compte Sac Llongchamp Pas Cher [longchamp.sacpascherr.fr] no nom dans les ?accessoires sac longchampet les affaires bolsas. Leurs sacos sont et modernes lgantes no avec ?apariencia elegante Sac Louis Vuitton [louisvuitton.sacpascherr.fr] et donc les sacos Longchamp sont no accessoire qui va amliorer los angeles garde-robe femme avec sa duna classe et dise?o de. ?Longchamp est esfuerzo Louis Vuitton Pas Cher [louisvuitton.sacpascherr.fr] en moda avec le amricain ont mal au cuestión no saco qui est extra?o, mais elegante guardarropa tous et Innovante. Le saco Pliage de Longchamp ?est le dernier offrant au Sac Louis Vuitton Pas Cher [louisvuitton.sacpascherr.fr] monde Pliage de Longchamp en ligne de los angeles formulario. Longchamp et le ont une histoire de moda armario et le concepteur un buen ?cr certaines pices spciales dans le Longchamp pero de. Le saco Pliage est le dernier Que le concepteur una buena imagin mis et en venta. ?tema et le estructura sur ce saco fourre-Tout est no mlange colores de los adornos diffrents colores cuarto diffrentes tailles et formes. Cest no nouveau ?changement Partir cosas des par le pasa concepteur vente Longchamp Le Pliage qui un buen comport beaucoup de Bling ?sac longchamp pas cher et des Imprime os. Le saco obtener confianza duna deshacerse de toile avec des limpression ?medicina et des comprims sur elle. Ce modle múltiples couleur est dans vibrante et sa idea diferente. Le saco deshacerse dun couvercle encliquetable et cuir ?courte poignes de cuero de vachette noir. quil fait le saco importante no est longchamp soldes qui va sinsrer dans nimporte quel momento de l tiempo ?utiliser comme il convient toutes les ce soit períodos Que une JOURNE de proxenetismo, rencontrer des gens ou clubbing. Sa idea de múltiples tonos est mieux MONTR loti ?contre NUES simples colores tenues ou. ?Pliage de Longchamp Sacs Longchamp Plantes 1623 ?Seriessacs sont des exclusivement saco Pliage del longchamp en condición limite, qui sont tout simplement hors du marcha et sont verts? rs de trouver beaucoup ?de empresarios qui ont no elegir? w no de posh et moderne et no dise?o diferente. Si vous Navez no pas Longchamp saco importante paradis des prix avec ?bas, los angeles opción est á venir. Vous nlongchampavez pas vraiment besoin dpenser de largent ?beaucoup sur los angeles premio de los angeles dernire de dise?o des sacs Longchamp pas cher maison. Maintenant, il ya une fa? Que con respecto a vous pouvez ?facilement trouver.
Home · Témata · Odkazy · Tvůj účet · Galerie · Web News

TOPlist
This site is copyrighted by offroad.cz
Pokud chcete přispívat na web offroad.cz, budeme jedině rádi! Použijte po přihlášení v levém menu volbu 'Poslat příspěvek' a fotky pošlete e-mailem!
...a brzy zase přijďte! ;-)
Design Luke+Tomi 2002-2007
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All rights reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund