ďťż

Zavody

Cestovani

Recenze

Novinky

Technika

Moudrosti

Pravidla

Profily

Bazar
Moduly
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Fórum
· Galerie
· Hledání
· Kalendář akcí
· Ke stažení
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Poslat příspěvek
· Reklama
· Seznam uživatelů
· Shop
· Sidebar
· Statistiky
· Témata
· Top 10
· Tvůj účet
Náhodně vybrané obrázky z galerie

xj_race_03_04_05.jpg
xj_race_03_04_05.jpg

rozlucka04_14.jpg
rozlucka04_14.jpg

PB220004.JPG
PB220004.JPG

24hrs04_37.jpg
24hrs04_37.jpg

Photo Gallery
Categories Menu
· Všechny rubriky
· ARO
· Bohemia Off-road
· CFOR
· Cross Country
· Čtení na pokračování
· Dakar
· Desetiboj 2004
· ETT
· Jak na to?
· Jeep
· Koupím
· LamaKlub
· Libros Cup
· Maratony
· MČR OFF ROAD
· Niva Klub
· Nord Cup
· Offroad
· Offroad Jamboree
· Offroad Libouchec
· Offroaders
· Ostatní
· Pohár konstruktérů
· PR článek
· Prodám
· Profily
· Samurai
· Survival
· Technika
· Test
· Tiskové zprávy
· Toyota
Kdo je on-line
V tuto chvíli je 263 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

Libouchecký trial

Autor: luke - Neděle, 04.05. 2003 - 22:42:38
Téma: Reportáže ze závodů
yanna

nám napsal(a): Více než dvacet posádek, z nichž mnohé dorazily až po absolvování nepříliš vydařené offroad show v Letňanech, se sjelo 26. a 27. dubna v Libouchci u Ústí nad Labem. Hlavním rysem závodů, které pořádal českolipský Niva klub a Off road tým Libouchec uprostřed překrásné krajiny českého středohoří, byla pohoda. Nemalou měrou k tomu přispívalo i pivo a výborný guláš za lidové ceny ? to vše v neomezeném množství a k dispozici jen pár metrů od mlíka ohraničujícího první trial.

Tři trialy v sobotu a dva v neděli čekaly na patnáct ?leštěnkářů? a šest ?speciálistů? v průběhu víkendu. Přestože jsou soutěžní setkání Niva klubu pověstná svým odlehčeným společenským charakterem, nejednalo se v Libouchci o snadný terén a jednoduché ježdění. Čtyři, na první pohled nenáročné trialové sekce uměle vytvořené v mírně svažité louce v sobě skryly tolik záludností, že stačily na zničení hned několika poloos a diferenciálů. Oběti se se svými ztrátami vyrovnávaly různě. Kdo mohl, opravil okamžitě, kdo nemohl, zapil žal něčím ostřejším a zbytek víkendu se věnoval obecně prospěšným činnostem. (Míro Zíťáku, tahle věta byla o Tobě :o))

Sobota, vydatně podpořená zájmem místních diváků, se podle všech dostupných informací vydařila (my se trápili v Praze). Mezi speciály si nejlépe vedla posádka pana Svobody která zvítězila ve všech rozjezdech. Velkou konkurenci představoval pro Svobodu druhý tým Ládi Obergriese, třetí místo pak (opět ve všech případech) získala posádka pana Havlíka.
Mezi leštěnkami již tak jednoznačně dané pořadí nebylo ? první trial nejlépe vyšel panu Soukupovi. Patnáct bodů za vítězství v druhém trialu vybojovala ralská posádka pana Nauče a ve třetím se z prvního místa a nejvyšší dotace radoval libouchecký matador Jirka Janda.

Soutěžní duch neopustil pořadatele ani po oficiálním ukončení prvního závodního dne a aby bylo učiněno zadost i společenskému významu akce, připravili pro závodníky večerní disciplínu. Vrh čtyřiadvacetikilovou železnou koulí měl obrovský úspěch. Mezi gentlemany se po krátkém tréninku ujal vedení Honza Arnošt a jeho 5 metrů a 20 centimetrů zůstalo nepřekonaných. Z dam se svým tři a půl metrovým hodem excelovala Jiřinka Pražáková a nutno podotknout, že svým výkonem pokořila ne jednoho chlapa.
Bezdomovec, kterého ve svém komickém převleku v závěru večerně-nočního programu ztvárnil Jarda Bertík Borský ? jeden z představitelů Niva klubu, byl natolik autentický, že lze jen velice těžko hodnotit jeho sociálně-kulturní přínos. (Přínosem určitě bylo, že v mnoha lidech vzbudil tolik soucitu, že byli ochotni rozdělit se o poslední kapky alkoholu, o nějž v rámci své role žebral)

Nedělní počasí bylo typicky aprílové ? zatímco na jednom konci závodiště pršelo, na druhém zářilo sluníčko. Pořadí jezdců rozdělené po sobotě už tak aprílově nestálé nebylo. Vedení mezi speciály si jedním prvním a jedním třetím místem udržel pan Svoboda, mezi leštěnkami se dvěmi patnáctibodovými vítězstvími do vedení prosadil po sobotě druhý Dan Skřivánek.

Emotivní vyhlašování vítězů bylo sladkou tečkou na závěr. Tradičně vyhodnocovaným ?prasetem závodu? se stal Jarda Hmyzák Fořt, jehož nasazení v bahně bylo naprosto unikátní. Smolař závodu, Mirek Zíta, si jako útěchu za zničenou poloosu a diferenciál odvezl z Libouchce zbrusu novou koloběžku. Mezi leštěnkami vybojovala třetí místo posádka pana Nauče z Off road týmu Ralsko. Pouze s jednobodovým náskokem skončil na druhém místě pan Soukup a zlato do sbírky získal mostecký Dan Skřivánek. Pro třetí místo v kategorii Speciál si zaslouženě dojel pan Havlík. Na stříbrné příčce se umístil Láďa Obergries a zlatý skončil s pětibodovým náskokem pan Svoboda. Sláva vítězům, čest poraženým, sportu zdar a?.

?a pak také vzdáváme hold pořadatelům s Mírou Pechou v čele ? přátelská atmosféra, kterou vykouzlili v Libouchci, byla opravdovým balzámem na přecitlivělé offroadové nervy. Snad bude takových akcí do budoucna přibývat, píše se o nich moc dobře! :o)

Janice

 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Související odkazy
· Více o tématu Reportáže ze závodů
· Další články od autora luke


Nejčtenější článek na téma Reportáže ze závodů:
Land Cruiser Party 2011

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 2

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"Libouchecký trial" | Přihlásit/Registrovat | 7 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.

Re: Libouchecký trial (Hodnocení: 1)
Od: my362 (zhi888168@yahoo.com) - Pátek, 11.05. 2012 - 05:44:47
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
air max [www.airmaxtrademall888.com] Whether sixty or sixteen air max 09+90 [www.airmaxtrademall888.com] there is in every human being's air max 180 [www.airmaxtrademall888.com] heart the lure of wonders air max 2009 [www.airmaxtrademall888.com] the unfailing childlike air max 2009 sale [www.airmaxtrademall888.com] I'll give you air max 2010 [www.airmaxtrademall888.com] appetite of what's next air max 2010 sale [www.airmaxtrademall888.com] Don't take air max 2011 [www.airmaxtrademall888.com] The furthest air max 2011 sale [www.airmaxtrademall888.com] and the joy of the game of living air max 2012 [www.airmaxtrademall888.com] to put on fund-raising air max 24 7 [www.airmaxtrademall888.com] Whole out of the air max 24 7 sale [www.airmaxtrademall888.com] The last time I was there he introduced air max 87 [www.airmaxtrademall888.com] in the world air max 87 sale [www.airmaxtrademall888.com] But when I stand air max 90 [www.airmaxtrademall888.com] advice about life Přečíst zbytek komentáře...

Coach Outlet Store (Hodnocení: 1)
Od: sdtrysdt15 (583835047@qq.com) - Úterý, 05.06. 2012 - 09:19:46
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
This Coach Factory Outlet Online [www.ccoachfactoryoutletonline.net] is a different kind of mall, specialized in retail sales of Coach Factory Outlet Online [www.ccoachfactoryoutletonline.net] famous brand products Coach Factory Online [www.coachoutlettonline.com] unsold Coach Handbags Outlet [www.ccoachpursesoutletonline.com] or Coach Factory Online Sale [www.coachfactoryonlinesalee.net] already out of catalogues. This kind of shopping center is practically made up of a gallery of Coach Outlet Store [www.coachstoreonline-2012.net] shops, both mono-brand and multi-brand, all gathered together in the same place, with common Coach Handbags [www.coachoutletstore-online.com] services. Coach Factory Outlet [www.coachoutlettonline.com] time of crisis, a lot of people dont Coach Purses [www.coachoutletstore-online.com] want to give up wearing fashionable and branded Coach Bags [www.coachoutletstore-online.com], but not everybody now can afford this way of life. Coach Outlet Stores [www.coachstoreonline-2012.net] clothes in the Coach Outlet Store Online [www.coachoutletstoreonlinet.com] outlet stores has begun just to Coach Factory Outlet [www.coachoutlettonline.com] face exactly these problems, and this is also why they are Coach Purse Outlet [www.coachoutletstore-online.com] expanding so fast. Here you can find branded clothes of the best fashion houses, Coach Outlet Store Online [www.coachoutletstoreonlinet.com] but at very reasonable prices Louis Vuitton Purses [www.louisvuitton-outleto.com] comparison with boutiques prices.

cheap mother of the bride dresses with jackets (Hodnocení: 1)
Od: deshawnjacobson (wachtelkbg@hotmail.com) - Středa, 06.06. 2012 - 13:09:32
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
love shopping the mermaid wedding dresses for your very sentimental ceremony!
The mermaid bridal gowns support almost all necklines nashville wraps [www.staydress.com] nashville wraps wedding sashes [www.staydress.com] wedding and dresses [www.staydress.com] wedding and dresses. We usually see the strapless or sweetheart neckline that goes stunning on this style which reveals brides beautiful skin and alluring charm. shopping networks on tv [www.staydress.com] shopping networks on tv However, long bridesmaid dresses under 100 [www.staydress.com] a high collar or bateau neckline on mermaid dress can also create a love song such as "Then I Kissed Her" or "Devoted to You. Dresses for wedding [www.staydress.com],party,graduation,Evening,New Spring Collection for 2011,different unique and eclectic look with distinctive great dresses sale." You might also choose a festive celebration song such as "Good Vibrations," "Kokomo" or "Fun, Fun, Discount Headpieces [www.staydress.com] Fun. wedding gowns [www.staydress.com] wedding gowns cheap evening dresses on sale [www.staydress.com] " These songs will inspire you to dance down the sandy aisle and will prepare everyone for a fun reception.


Even if you're

celebrity gowns online (Hodnocení: 1)
Od: deshawnjacobson (wachtelkbg@hotmail.com) - Pondělí, 09.07. 2012 - 20:52:50
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
be less flattering on another. At our online store, we provide all kinds of wonderful of wedding dresses [www.namedress.net], such as Evening Dresses, Prom Dresses [www.namedress.net], bridesmaid dresses and so on. Just because your best friend looks fabulous in a long aqua colored dress, does not mean it will look good on you.
Your ideal prom gown is the one that makes you feel like a million dollars and turns heads wherever you go. Certainly you can look at what the current fashion trends are like girl flower dresses [www.namedress.net] girl flower dresses, in most cases these are be loaded with walking, grooving, standing, and posing prom dresses deb [www.namedress.net] . wedding dresses with lace sleeves [www.namedress.net] yellow evening dresses [www.namedress.net] yellow evening dresses Once you discover the best pair of shoes bridesmaid dresses [www.namedress.net] bridesmaid dresses fashion design dresses [www.namedress.net] , break in your shoes for several days before prom by wearing them for an hour or two daily, long cocktail dresses [www.namedress.net] practicing walking and using stairs formal cocktail dresses [www.namedress.net] formal cocktail dresses. Make sure to scuff the bottoms of new shoes with coarse sandpaper to give fraction and avoid tripping on the party area. It'

Men's Clothes (Hodnocení: 1)
Od: deshawnjacobson (wachtelkbg@hotmail.com) - Úterý, 23.10. 2012 - 10:37:10
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
these graceful rose quilted satin ballerina slippers adorn with rhinestones. Isotoner ballerina slippers provide the uttermost in ease and style perfective for travel or home cheap bras [www.barlingerie.com] designer clothing [www.frommarket.com] . [www.publicdresses.net] Surround and cushion your feet with soft foam and specialized soles formed for you pierre cardin lingerie [www.hilingerie.com] pierre cardin lingerie cheap prom dresses under 50 [www.namedress.net] ugg kids boots [www.agoboots.com] sexy sheer lingerie [www.hilingerie.com] sexy sheer lingerie. Soles are suede leather. Isotoner&you these relaxed dresses made in. Whatever your peculiar tastes are, there is an informal wedding dress waiting for you fantasy lingerie [www.barlingerie.com] fantasy lingerie.
When would you wear a casual wedding dress? You could wear them for ceremonies that take place: at home; on the beach; short homecoming dresses 2012 [www.publicdresses.net] short homecoming dresses 2012 at the courthouse; for the duration of a second or third

Re:lily-ya (Hodnocení: 1)
Od: coachfactory (allenaverson@yahoo.com) - Sobota, 08.08. 2015 - 04:51:36
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
@yusuzhen0808 http://www.nikerosherunwomen.net [www.nikerosherunwomen.net]
michael kors outlet [www.2015michaelkorsoutlet.net]
michael kors bags [www.2015michaelkorsbags.net]
coach factory [www.coachfactoryusa.net]
nike air max thea [www.nikeairmaxthea.in.net]
kate spade bags [www.katespadesaleuk.com]
air max zero for sale [www.airmaxzero.in.net]
cheap james harden shoes [www.jameshardenshoes.org]
roshes mens [www.roshes.net]
http://www.michaelkorsmkbags.net [www.michaelkorsmkbags.net]
kate spade outlet online [www.katespade-outletonline.net]
http://www.michaelkorsmkwallet.com [www.michaelkorsmkwallet.com]
nike zoom run the one [www.nikezoomruntheone.org]
mk bags [www.mkmichaelkorsbags.net]
michael kors [www.mkmichaelkorsuk.com]
Air Jordan [www.airjordan11releasedate.com]
nike zooms [www.nikezoomruntheone.org]
louis vuitton handbags [www.louisvuitton-bags-2015.com]
james harden shoes [www.jameshardenshoes.net]
http://www.cheapnikeairmaxltd.com [www.cheapnikeairmaxltd.com]
http://www.nike-freerun50.com [www.nike-freerun50.com]
michael kors handbags [www.michaelkorsmkbags.net]
http://www.nikeoutlet-hot.com [www.nikeoutlet-hot.com]
kyrie 1 shoes [www.nikekyrie1.org]
kate spade outlet [www.katespadebagsus.com]
coach outlet store [www.coachoutlet-factorystore.org]
kate spade handbags outlet [www.katespade2015.org]
kate spade outlet [www.katespadebagsus.com]
http://www.loui

Přečíst zbytek komentáře...

Re: MěKS Tišnov - listopad 2014 (Hodnocení: 1)
Od: coachfactory (allenaverson@yahoo.com) - Sobota, 10.10. 2015 - 09:16:24
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
chentingting10/10 http://www.curryoneshoes.org [www.curryoneshoes.org]
http://www.curryoneshoes.net [www.curryoneshoes.net]
nike harden shoes [www.jameshardensneaker.org]
new james harden shoes [www.jameshardenshoes.org]
http://www.kobe10sneaker.com [www.kobe10sneaker.com]
kyrie 1 shoes [www.kyrie1shoes.net]
http://www.lebron13shoes.net [www.lebron13shoes.net]
michael kors bags [www.michaelkorsbags2015.net]
http://www.michaelkorshandbags2015.org [www.michaelkorshandbags2015.org]
michael kors outlet online [www.2015michaelkorsoutlet.org]
http://www.michaelkorsoutletonline2015.org [www.michaelkorsoutletonline2015.org]
michael kors purses store [www.michaelkorspurses2015.net]
mk outlet [www.mkpurses2015.com]
cheap air max 90 [www.2015nikeairmax90.org]
air max thea [www.nike-airmaxthea.org]
http://www.nike-airmaxzero.org [www.nike-airmaxzero.org]
air max zero [www.nikeairmax-zero.com]
kyrie shoes [www.nike-kyrie1.net]
nike kyrie 1 [www.nikekyrie1shoes.com]
nike zoom shoes [www.nikeruntheone.net]
nike zoom run the one [www.nikeruntheone.com]
http://www.roshesshoes.com [www.roshesshoes.com]
nike roshes [www.roshesshes.net]
coach bags outlet [www.coachoutlet2015.net]

Přečíst zbytek komentáře...
Home · Témata · Odkazy · Tvůj účet · Galerie · Web News

TOPlist
This site is copyrighted by offroad.cz
Pokud chcete přispívat na web offroad.cz, budeme jedině rádi! Použijte po přihlášení v levém menu volbu 'Poslat příspěvek' a fotky pošlete e-mailem!
...a brzy zase přijďte! ;-)
Design Luke+Tomi 2002-2007
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All rights reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund