ďťż

Zavody

Cestovani

Recenze

Novinky

Technika

Moudrosti

Pravidla

Profily

Bazar
Moduly
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Fórum
· Galerie
· Hledání
· Kalendář akcí
· Ke stažení
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Poslat příspěvek
· Reklama
· Seznam uživatelů
· Shop
· Sidebar
· Statistiky
· Témata
· Top 10
· Tvůj účet
Náhodně vybrané obrázky z galerie

S3000004_resize.JPG
S3000004_resize.JPG

mcr_krnov_24.jpg
mcr_krnov_24.jpg

jam_olda_09.jpg
jam_olda_09.jpg

send2.jpg
send2.jpg

Photo Gallery
Categories Menu
· Všechny rubriky
· ARO
· Bohemia Off-road
· CFOR
· Cross Country
· Čtení na pokračování
· Dakar
· Desetiboj 2004
· ETT
· Jak na to?
· Jeep
· Koupím
· LamaKlub
· Libros Cup
· Maratony
· MČR OFF ROAD
· Niva Klub
· Nord Cup
· Offroad
· Offroad Jamboree
· Offroad Libouchec
· Offroaders
· Ostatní
· Pohár konstruktérů
· PR článek
· Prodám
· Profily
· Samurai
· Survival
· Technika
· Test
· Tiskové zprávy
· Toyota
Kdo je on-line
V tuto chvíli je 286 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

Pihel 24.- 25. 5. 03

Autor: pepino - Středa, 28.05. 2003 - 23:06:49
Téma: Reportáže ze závodů

Další ze série závodů Niva clubu začal trochu netradičně? Původně ohlášené místo závodů (Babiny) bylo totiž změněno a na vědomost všem dáno "na poslední chvíli". Nic naplat, jsou to maličkosti a škodí celkovému dojmu z jinak velmi pěkných závodů pro leštěnkáře (v dnešní době i pro místní "specialisty")?

Ať je již skutečnost změny místa jakákoliv, závody Niva clubu patří mezi oblíbené a početné startovní pole je toho jasným důkazem.Na "klubové" louce v Pihelu se sešlo celkem třináct závodících posádek obou kategorií. Sedm leštěnek a šest speciálů měřilo síly v trialech různé délky a náročnosti. Sobotní trialy (celkem čtyři) byly rozděleny do dvou základních kategorií a to dle náročnosti, na "vystupovací" a "nevystupovací". V letošním roce totiž bylo přijato pravidlo závodění, založené na přirozeném pohybu vozidla vlastní silou. Z toho vyplývá také penalizace za "bezdůvodné" vystoupení posádky. Zjednodušeně řečeno- pokud vozidlo nejede ani vpřed ani vzad, je možné mu pomoci bez následku bodové penalizace? (jinak je účtováno 20 bodů). Ve složitějších sekcích je možno se libovolně "plazit" po vozidle a "motat" se v jeho blízkosti. A v tomto duchu (náročnosti) pořadatelé postavili dva druhy trialů. Velká auta (s obsahem motoru nad 2000ccm), mají rozšířené branky. Tím se vyřešila konkurenceschopnost těchto vozidel i v šířkovém handicapu.

To se samozřejmě vůbec netýkalo speciálů, jejichž závodní sekce skýtali nepřeberné množství kritických pasáží? Zjednodušeně se dá hovořit o padesátiprocentní úspěšnosti obou zůčastněných subjektů. Třikrát totiž vyhrála fyzika (v čele s přitažlivostí zemskou podporována setrvačností) a tak se tři posádky ocitly "na budce". Ovšem pouze posádka Svoboda- Richtr hodila svou Suzuku "na krovky". Další dvě posádky Fořt- Kopalová a Havlík- Kovalčík provedly pouze boční "lehačky". Druhé jmenované posádce se po několika neúspěšných pokusech nakonec podařilo svojí Nivu postavit zpět na kola a pokračovat v sekci.

To, co se dalo pořadatelům stoprocentně chválit bylo počasí a "kuře" (označení pohyblivého stánku s nápoji a grilovanými kuřaty). Celou dobu závodů svítilo slunce a vanul mírný větřík?

Po sobotě vedl Skřivánek společně s Kvochem a 119- ti body, za nimi pak Nauč se 118- ti body v kategorii leštěnek. Ve speciálech bylo opět velmi vyrovnané zápolení a tak byl první Fořt a Svoboda (oba 114 bodů) , druzí pak opět dva a to Obergies a Turtenwald se 108 body.

Neděle se nenechala sobotou zaskočit ani v nejmenším a tak se mohlo začít pěkně "zostra". Všech třináct posádek bylo připraveno a minimální bodové ztráty dávaly tušit napínavé boje.

Po odjetí všech třech nedělních sekcí se teprve rozpoutal ten pravý boj? Několik posádek speciálů se "obulo" do ředitele ohledně pár nesrovnalostí. Chudák Sváťa z toho měl hlavu jako "pátrací balón".

Díky překrývání se dvou akcí ve stejnou dobu (jak je již na naší off road- ové scéně dobrým zvykem) nebyla účast úplná. Pro všechny účastníky to byl určitě krásný závodně- odpočinkový víkend. Skvělé počasí, pěkné tratě a dobrá přátelská atmosféra...
Co dodat?- zkuste to každý sám?

Výsledky:
1. Skřivánek- Pelc 208 b. Suzuki
2. Nauč- Ciochoň 207 b. Nissan
3. Kvoch- Kramář 206 b. Mitsubishi
4. Janda- Kozáková + Frýdl- Pospíšil 202 b. ARO 10+ Daihatsu
5. Uher- Nebeský 198 b. Toyota
6. Pecha a syn 110 b. Lada
7. Danihelka- Jeřábková 108 b. Lada

Speciály:
1. Svoboda- Richter 168 b. Suzuki
2. Havlík- Kovalčík 166 b. Lada
3. Fořt- Kopalová 166 b. Suzuki
4. Turtenwald- Dudo 166 b. Nissan
5. Obergies- Gabriel 164 b. Nissan
6. Dudo- Turtenwald 158 b. Nissan

Smolaři závodu byli vybráni trochu nešťastně- Kvoch a Svoboda?
pepino

 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Související odkazy
· Více o tématu Reportáže ze závodů
· Další články od autora pepino


Nejčtenější článek na téma Reportáže ze závodů:
Land Cruiser Party 2011

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 1

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

"Pihel 24.- 25. 5. 03" | Přihlásit/Registrovat | 11 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.

Re: Pihel 24.- 25. 5. 03 (Hodnocení: 1)
Od: BERTIK - Čtvrtek, 29.05. 2003 - 19:41:19
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
čau tady BERTÍK
DEKUJI ZA KRÁSNÝ ČLÁNÁK JE TO PRO MĚ OSOBNĚ MOTIVACE POKRAČOVAT V TOM NAŠEM OFF ROUDOVÉM BLÁZNOSTVÍ ZASE DÁL.
JE MĚ UPŘÍMĚ LÍTO ŽE POSÁDKY SPECIÁLŮ MĚLI NESCHODY V ZÁVODĚ TRIALŮ. PRAVDA NAŠE CHYBA NOVÉ PRAVIDLA JSOU UŽ NA SVETĚ.
TO JE ZATÍM VŠE PŘÍŠTE S VÁMI NA SCHLEDANOU
BERÍK JB.

.

Re: Pihel 24.- 25. 5. 03 (Hodnocení: 1)
Od: pylyna - Čtvrtek, 29.05. 2003 - 21:47:13
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Byla jsem pouze v sobotu na závodech a
hodně mě mrzelo,že "Niva Club" má pěkný závody,ale teď to bylo takový celý všelijaký-hlavně co se týká organizace.
1.-Byly dlouhý pouzy mezi triálkama
2.-Pořadatelé se moc příjemně netvářili.-
Já jako z pohleda diváka to nechci moc komentovat,protože chápu,že organizace dá zabrat spoustu času a úsilí.
Ale jistě kdo tam byl, tak viděl,že to nebylo to pravé ořechové.
Snad další závody budou jako předešlí.
Ráda na ně jezdim. Misch

Re: Pihel 24.- 25. 5. 03 (Hodnocení: 1)
Od: mitfara - Pondělí, 02.06. 2003 - 08:01:06
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Také jsem se zúčastnil závodů a byl na rozpacích co se děje. Že bylo méně posádek není až tak na škodu - říkal jsem si hodně si zajezdíme, ale k mému překvapení po 2 triálech pauza na 2 hod. Poté jezdíme dále a chybí rozhodčí, proč vždyť byla pauza. Sváťa ředitel běhá ze strany na stranu a neví kam dřív skočit. Je pravda, že v malém počtu lidí se nedá kvalitně dělat tak rozsáhlý program ( leštěnky 2 kategorie, speciály) Základnu ochotných a spolehlivých lidí, kteří si dobrovolně nechají "nadávat" za to že špatně posoudili danou situaci je málo a špatně se schánějí, nicméně posádky chtějí , alespoň podle mně, co nejvíce jezdit.
Další věcí je rozmanitost programu, která při jezdění "jen" triálů zavání jednotvárností. Určitě by nebylo na škodu zpestřit závodění různými dalšími disciplínami ( esmeralda, bodovačka, jízda na dotek, jízda na čas s kelímkem, slalom na zpátečku aj.) vyzkoušené i nové, které se třeba neujmou .
Ještě jednu poznámku k hodnocení leštěnek: Po rozdělení do kategorií a rozlosování jsem zaregistroval, že pořadatelé ve snaze zmírnít rozdíly mezi velkými a malými se rozhodli upravit branky ( 220; 240 cm) a domníval se, že tím pádem budou všichni hodnoceni dohromady a vyhlášení , že také bude společné. Ale v neděli po zhlédnutí výsledků jsem zjistil, že kategorie se hodnotí zvlášť a jen vyhlášení bude dohromady. ( tzn. malých bylo 5, velké byly 3 )- takže pokud jsem nejhořší ve velkých nikdy neskončím hůř než 3- tí a to včetně disvalifikace, což se mi zdá trohu zvláštní. Myslým, že tento způsob není to prave. No nic bodování není pro mne to nejdůležitější, hlavně když si pěkně zajezdíme a vše proběhne v klidu.
Niváci Vaše setkání byla a doufám , že budou, vždy fajn a jiní znich mohou čerpat. Nechci kritizovat jen poukazuji na věci, které mohli být jinak.
Tak a to je můj názor k víkendu. Zdeněk

womens hoodies (Hodnocení: 1)
Od: Garyson (fannyranp@gmail.com) - Sobota, 04.12. 2010 - 09:08:17
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
designer handbags [www.sonbags.com], edhardy [www.upclothes.com]. ed hardy t shirt [www.upclothes.com] rnaments grace sparkling tree branches and hand forged iron and cherry wood kitchen utensils are nestled in stoneware serving dishes. Porcelain lithophane and fused acrylic night-lights warm the gallery. Two Fish Gallery balenciaga [www.sonbags.com] ed hardy jeans [www.upclothes.com] chanel [www.sonbags.com] ed hardy [www.upclothes.com] owned and operated by Patric

Re: Prodám Range Rover (Hodnocení: 1)
Od: sdtrysdt15 (583835047@qq.com) - Pondělí, 09.04. 2012 - 08:27:21
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
These phones check out this specific in Louis Vuitton Bags [www.louisvuittonbags-2012.com] the form of plausible means of doing business. Coach Factory Outlet [www.coachfactoryoutletonline-hot.net] There are particular ingredients that a good Burberry Outlet Store [www.burberry-top.com] Christmas website may offer that isnt sold at some other. Coach Factory Online [www.coachfactoryoutletonline-sale.org] reckon that your on-line areas on their own, Louis Vuitton [www.top-louisvuitton.net] all those for example in addition to ebay, Coach Purse Outlet [www.coachpursesoutlet-top.net] need to be held at fault on their own in order to generate a tougher Coach Outlet Store Online [www.coachoutletstoresonline-hot.com] conventional in actions on the way to getting a good message Coach Store Online [www.coachstoreonline-hot.com] board for you to counterfeiters first and foremost. Coach Outlet [www.coachoutlet-top.net] All the interest meant for harsher controls that they are integrated Coach Outlet Handbags [www.mycoachhandbagsoutlet.net] can come due to your ongoing spat involving LVMH, Louis Vuitton Outlet [www.my-louisvuittonoutlet.net] the posh pieces set, Coach Outlet Coupon [www.top-coachoutlet.com] plus Search engines. Cheap Louis Vuitton [www.cheaplouisvuitton-top.net] LVMH are actually unimpressed by means of Googles phase selling an example of Coach Outlet Online [www.coachoutletonline-coupons.net] their brandnames, Louis Vuitton, Louis Vuitton Purses [www.louisvuittonpursesoutlet-sale.net] key terms in the highest bidder, Louis Vuitton Outlet [www.my-louisvuittonoutlet.net] for example both equally opponents in LVMH Coach Factory [www.coachfactory-coupon.net] plus likely counterfeiters. Pam Withers, Hermes Birkin [www.hermes-top.com] an accomplice at Dirt & Clerk, Přečíst zbytek komentáře...

Re: Pihel 24.- 25. 5. 03 (Hodnocení: 1)
Od: my362 (zhi888168@yahoo.com) - Středa, 18.04. 2012 - 10:31:02
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
coach outlet store online [www.coachoutletstores666.com] Everything under control superdry clothing [www.superdryoutletonlinesale.com] The most personal cowboy coach online outlet [www.coachstorefactory666.com] Po Urban Construction nike high heels [www.nikeoutlethighheelsonline.com] follow the trend coach factory outlet [www.coachstoreonline666.com] More of a passion air max tn [www.topairtnshoes.com] Days to taste to the wine

Re: Pihel 24.- 25. 5. 03 (Hodnocení: 1)
Od: my362 (zhi888168@yahoo.com) - Pátek, 11.05. 2012 - 05:45:06
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
air max [www.airmaxtrademall888.com] Whether sixty or sixteen air max 09+90 [www.airmaxtrademall888.com] there is in every human being's air max 180 [www.airmaxtrademall888.com] heart the lure of wonders air max 2009 [www.airmaxtrademall888.com] the unfailing childlike air max 2009 sale [www.airmaxtrademall888.com] I'll give you air max 2010 [www.airmaxtrademall888.com] appetite of what's next air max 2010 sale [www.airmaxtrademall888.com] Don't take air max 2011 [www.airmaxtrademall888.com] The furthest air max 2011 sale [www.airmaxtrademall888.com] and the joy of the game of living air max 2012 [www.airmaxtrademall888.com] to put on fund-raising air max 24 7 [www.airmaxtrademall888.com] Whole out of the air max 24 7 sale [www.airmaxtrademall888.com] The last time I was there he introduced air max 87 [www.airmaxtrademall888.com] in the world air max 87 sale [www.airmaxtrademall888.com] But when I stand air max 90 [www.airmaxtrademall888.com] advice about life Přečíst zbytek komentáře...

Coach Outlet Store (Hodnocení: 1)
Od: sdtrysdt15 (583835047@qq.com) - Úterý, 05.06. 2012 - 09:19:42
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
This Coach Factory Outlet Online [www.ccoachfactoryoutletonline.net] is a different kind of mall, specialized in retail sales of Coach Factory Outlet Online [www.ccoachfactoryoutletonline.net] famous brand products Coach Factory Online [www.coachoutlettonline.com] unsold Coach Handbags Outlet [www.ccoachpursesoutletonline.com] or Coach Factory Online Sale [www.coachfactoryonlinesalee.net] already out of catalogues. This kind of shopping center is practically made up of a gallery of Coach Outlet Store [www.coachstoreonline-2012.net] shops, both mono-brand and multi-brand, all gathered together in the same place, with common Coach Handbags [www.coachoutletstore-online.com] services. Coach Factory Outlet [www.coachoutlettonline.com] time of crisis, a lot of people dont Coach Purses [www.coachoutletstore-online.com] want to give up wearing fashionable and branded Coach Bags [www.coachoutletstore-online.com], but not everybody now can afford this way of life. Coach Outlet Stores [www.coachstoreonline-2012.net] clothes in the Coach Outlet Store Online [www.coachoutletstoreonlinet.com] outlet stores has begun just to Coach Factory Outlet [www.coachoutlettonline.com] face exactly these problems, and this is also why they are Coach Purse Outlet [www.coachoutletstore-online.com] expanding so fast. Here you can find branded clothes of the best fashion houses, Coach Outlet Store Online [www.coachoutletstoreonlinet.com] but at very reasonable prices Louis Vuitton Purses [www.louisvuitton-outleto.com] comparison with boutiques prices.

primark lingerie (Hodnocení: 1)
Od: deshawnjacobson (wachtelkbg@hotmail.com) - Úterý, 17.07. 2012 - 11:06:35
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
lace sleeves that left people gasping. Without a doubt, long lace sleeves are now the hottest wedding trend going. Happily, many bridal designers already offer many elegant gowns featuring those gorgeous sleeves, so you won obsessive lingerie [www.hilingerie.com] t have to wait until next season to find a similar dress to Kate modest swimwear [www.hilingerie.com] modest swimwears. Priscilla of Boston has several stunning gowns lace top, pearls and also bows see through lingerie [www.hilingerie.com] see through lingerie, misty veils, underwear lingerie [www.hilingerie.com] underwear lingerie camoflauge lingerie [www.hilingerie.com] very sexy lingerie [www.hilingerie.com] very sexy lingerie [www.hilingerie.com] very sexy lingerie and blossoms, running inside their minds after they imagine on their own in a bridesmaid dress pink lingerie [www.hilingerie.com] . These people see on their own as princesses able to float off to a magical terrain.
The wedding wedding dress or attire is the supreme dress; the idea transforms ordinary-looking ladies into beautiful brides.

Re: Pihel 24.- 25. 5. 03 (Hodnocení: 1)
Od: Charlene18 (karlakwist12@hotmail.com) - Pátek, 27.07. 2012 - 04:04:36
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Your long alyce prom dresses [www.tomweddingdress.com] term marriage ceremony dress - the main explanation for your pleasure, anticipation along with a enjoyable hassel of preparing for the wedding ceremony. And getting a wedding ceremony gown - isn't an standard obtain, and virtually discount evening dresses [www.tomweddingdress.com] a non secular rite. Bridal store, using into cheap prom dresses 2011 [www.tomweddingdress.com] account the well-known stating that there isn't any accounting for preferences, and don't believe arguing about style, it jasmine bridesmaid dresses [www.tomweddingdress.com] just permits for them. What design ball dresses nz [www.tomweddingdress.com] you apply in dresses? What feeling turquoise bridesmaid dresses [www.tomweddingdress.com] you close? In what style would you want to stand your wedding ceremony? The solutions to these concerns may possibly currently have all the brides to purchase wedding ceremony dresses. Our wedding ceremony dresses impressively various.

clothes for men (Hodnocení: 1)
Od: deshawnjacobson (wachtelkbg@hotmail.com) - Úterý, 23.10. 2012 - 10:39:06
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
wooden platform sandals. She also carried a matching gold handbag and sparkled at launch party. inexpensive dresses [www.fooddress.org]
The stunning beauty rocked a lovely chain necklace that looked exquisite with her gold dress [www.publicdresses.net] louboutin outlet [www.lenshoes.org] ugg boots kids [www.agoboots.com] ugg boots kids. She went for flawless makeup, shimmering eyeshadow and pretty pink lipstick.
Talking about Heather Graham’ blue mother of the bride dresses [www.noondress.org] blue mother of the bride dresses;s hairstyle, she styled her hair in a modern wooden-stage located directly on the sands. bridesmaid dress plus size [www.namedress.net] little white dresses [www.noondress.org] little white dresses Wearing a trained wedding dress in this case won’ cocktail black dresses under 50 [www.fooddress.org] cocktail black dresses under 50 sexy lingerie singapore [www.barlingerie.com] ;t be considered much of a problem, as the bride wouldnt brush the sand with the fabric of her train; however it is preferred a beach wedding dress to be the ankle-length or even shorter and for the moments when the night falls to be prepared to
Home · Témata · Odkazy · Tvůj účet · Galerie · Web News

TOPlist
This site is copyrighted by offroad.cz
Pokud chcete přispívat na web offroad.cz, budeme jedině rádi! Použijte po přihlášení v levém menu volbu 'Poslat příspěvek' a fotky pošlete e-mailem!
...a brzy zase přijďte! ;-)
Design Luke+Tomi 2002-2007
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All rights reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund