Offroad Gateway

Pozvánka na 5. Mezinárodní sraz majitelů vozů Lada
Publikováno: Středa, 15.06. 2005 - 08:58:06
Téma: Novinky, zprávy


Mailem přišla pozvánka na již páté mezinárodní dostaveníčko majitelů a příznivců vozů Lada Niva, které se koná už tento víkend v Hvězdově u Mimoně! Pro bližší info čtěte dále!Vážení Nivaři, rád bych Vás Tímto pozval na 5. Mezinárodní setkání majitelů vozů LADA a LADA NIVA, které se uskuteční 17. - 19.6.2005 v malém kempu ve Hvězdově, nedaleko Mimoně. Startovné bude symbolických 300,-.

Podařilo se nám zajistit pro letošní rok na datum 18. - 19. 6. na ,,5. Mezinárodní sraz majitelů vozů Lada" pozemek. Na příští rok bychom chtěli pro Nivaře uspořádat zase několik akcí v rodinném stylu. Ale zpět k letošní akci. Datum již znáte, sraz se bude konat v obci Hvězdov. Sraz a zázemí celé akce bude v restauraci ,,Na blízalce". Je zde možnost táboření, ale i ubytování ve zděných budovách. Nocleh 250,- za osobu. K dispozici je k dnešnímu dni 16 míst.

Sraz bude již v pátek, kdy budeme očekávat první návštěvníky. V sobotu od 8,00 bude k dispozici restaurace, kde se dá zajistit snídaně, oběd i večeře. Ceny lidové, obsluha příjemná.

V sobotu bychom chtěli zajistit ježdění v terénu (písek), pro osobní vozy je k dispozici asfaltová plocha, kde si změříme akceleraci na asi 100 metrů. Budeme samozřejmě obdivovat svoje miláčky. Můžeme také nabídnout nepotřebné náhradní díly.

Bylo by také dobré, kdyby jste předem poslali přihlášku na setkání, jednak z důvodu zajištění stravy, ale také místa . Ať již ke stanování, tak pro karavan. Startovné činí 300,-.

Tento článek si můžete přečíst na webu Offroad Gateway
http://www.offroad.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.offroad.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=374