Offroad Gateway

XJ trip
Publikováno: Čtvrtek, 13.10. 2005 - 00:37:23
Téma: Cestování, expedice


Nedávno jsme byli trochu pojezdit Jeepinkou. Po stráááášně dlouhý době a bylo to moc prima, ačkoliv jsme porušili několik základních offroďáckých pravidel. ;-)Vyrazili jsme naprosto sami - nikdo totiž nebyl po ruce, byla to naprostá 'hurá akce', nechodili jsme si prohlížet terén před sebou - ani když byla vysoká tráva, ono totiž pršelo ;-), neměli jsme s sebou základní nářadí - to nám totiž ukradli tenkrát s Coltem a dokonce ani rezervu - ta je na levém předním, protože jsem levé přední nedávno rozřízl takřka po celém obvodu (hádejte kde a při čem! ;-) ), neměli jsme mapu a nikomu jsme neřekli, kam jedem. Krásnej výlet. Místo neprozradíme, dejme tomu, že to bylo na jiné planetě, kde je offroadový ráj a může se tam jezdit naprosto všude. ;-) Tak se s vámi chci podělit alespoň o fotky - budu rád za reakce.

 

Začátek byl poměrně zajímavý, ale hlavně rychlý - ani jsme ho nestihli nafotit. 'Hele dobrá cesta, nepodíváme se, kam vede??' ;-) A ejhle, ona vedla za chvilku do lesa, kde se poměrně rychle ztrácela - tipuju, že po ní nikdo nejel tak 150 let. ;-) No nic, krkolomný sjezd do koryta potoka za vydatného deště taky stojí za to. Potokem ještě kus a pak už z koryta a na pláně viz. obr. nahoře. Moc príma, krasné rozhledy do kraje...Většinou se daly najít relativně rozumně vyježděné cesty - pravda, asi převážně díky 'sniperům', kteří vozí zvířátkům žrádlo až pod posed, aby je pak mohli picnout 'u krmítka'. Srabárna, většina takových krmítek byla 'na bodnutí nože'. Divná planeta. ;-)) No nic - alespoň jsou občas někde vyježděné cesty. ;-)
Krásné pohledy na okolní krajinu, jen co je pravda. Prej nejlepší pohled je mezi koňskýma ušima... Prdlajs! Na koni by byla zima a ještě bychom mokli... Za oknem to bylo lepší - alespoň pro tentokrát.Návrat do civilizace byl každopádně zajímavý. Většinu času to vypadalo, že civilizace je hodně daleko. Přitom zas až tak daleko nebyla. Nakonec jsme ji našli... ;-)Ještě rozloučení s kouzelnou krajinou plnou kopečků a údolí, dokrmit Jeepinku, odzkoušet myčku (s berlema se špatně běhá kolem auta s wapkou a tahle to jakž-takž to zvládla) a šup do garáže.

 

...nakonec docela dobrá planeta. Dá se. Nezničili jsme nic na autě, neuškodili jsme nikde krajině a dokonce ani sobě. ;-)

Tento článek si můžete přečíst na webu Offroad Gateway
http://www.offroad.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.offroad.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=398