Offroad Gateway

Lubík 89 profil
Publikováno: Úterý, 08.11. 2005 - 15:00:00
Téma: Profily


Tak jsem se odhodlal sepsat svůj profil... :-) Předem upozorňuji na možné hrubky nejsem kamarád s pravopisem...
Mé jméno je Luboš Řeřicha a bydlím v Hýskově u Berouna. Je mi 16 a jsem student OA v Berouně.Mezi moje největší koníčky patří Off roading ve kterém se zatím učím a snažím se zdokonalovat.Pak mam rád PC a vše kolem něj. Hry, internet atd., ale taky rád JIM...S offroadama sem začal zhruba před 2 roky když mi rodiče koupili ATV Yamaha Kodiak 400 na které sem řádil asi rok. Jenže pak mi ATV přestala stačit a měl jsem přání - AUTO. Hrozně jsem chtěl volant, řadicí páku a vše tíkající se auta. Rodiče se dohodli s naším známým který dělá do aut a jelo se k soudruhům do NDR pro Suzuki SJ413!!! :-) Se samíkem sem jezdil 10 měsíců ale po téhle době začal samec umírat...:-( Měl nemocnej motor a celkově byl před odchodem do věčných lovišť. Tak sem ho prodal a koupil si pořádný auto... JEEP CHEROKEE Pioneer 4.0L r.v.1987 - trochu děda ale jezdí. :-)) S tímhle strojem jezdím teď a jsem s ním spokojen.V nejbližší době chystám zvednutí mého XJ aby to byl offroad se vším všudy... Mám na něm jen MT gumy Truck 2000 a sériový podvozek, to prostě nestačí sem skoro furt někde zapadlej... :-)

Můj největší sen je JEEP Wrangler 4.0 ve žluté barvě s MT 35kama, ARB uzávěrky ve předu i vzadu, nějakej 8 palcovej podvozek Rusty's,  naviják Come Up 9500i atd. ... :-)

Rád podnikám vyjížďky s kamarádama po okolí,ale byl sem i na expedici na Šumavě.. Ale když nemám s kym jet tak porušuji zákl. offroadový pravidla neboť jedu s 1 autem a když zapadnu tak je to v pr**** :-) (nemám totiž ani navijáček)

To je asi všechno důležitý o mě a nic jiného mě už nenapadá. Čauky :-)

Tento článek si můžete přečíst na webu Offroad Gateway
http://www.offroad.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.offroad.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=405