Offroad Gateway

Změny v letošním Offroad Jamboree
Publikováno: Neděle, 13.08. 2006 - 23:21:03
Téma: Novinky, zprávy


Čtvrté Offroad Jamboree, které se pro vás snažíme uspořádat, dozná několika podstatných změn. Jestli budou k lepšímu, nebo k horšímu, to uvidíme na konci srpna, protože rozhodně zústává stejný termín, tzn. 27.8.2006. Také místo zůstává dle plánu - Podbořany (vjezd do prostoru je tady: 50°11'56.63"N,13°23'25.02"E). A co se tedy mění?Evidentně vás změny zajímají, tak sem s nimi. Předesílám, že většina jich je způsobena faktem, že se nám letos nepodařilo sehnat prachy. ;-( Takže zapomeňte skoro na všechno, co znamená finanční náklady. Nebudou trialy, nebudou rozhodčí, nebude kapela, nebude aparatura, nebude občerstvení. Možná bude půlnoční striptýz, ale to až podle toho, kolik vás přijede a kolik se nám podaří vybrat. ;-)

Zkusím dát dokupy svou představu o letošní akci, kterou asi sotva můžeme nazvat Offroad Jamboree - tak jí budem říkat třeba Offroad.cz JAM '06. Samozřejmě jste vítáni v uvedeném prostoru, který už máme stejně pronajatý, už od pátečního večera. Za pětikilo, které vyměníte za registraci a za označení vozu, můžete pobýt na místě určeném jako depo až do nedělního rána. Počítáme se sobotním skupinovým ježděním co hrdlo ráčí (skupinky budou rozděleny podle schopností řidičů a vozů, mám představu max. 10 aut ve skupině), pro cvoky můžeme natáhnout nějakou RZ (mlíko taky nemáme ;-) ), klidně trialek bez rozhodčích a nějaké ty extrémní překážky se v Podbořanech taky v pohodě najdou. Počítáme s večerním ohýnkem, promítáním (pokud bude z čeho a na co, na promítání už něco seženeme a klidně přivezte i svoje věci!) , pokecáním, popitím z dovezených zásob - prostě normální pohodový večer. Vojenský stan bude, snad se do měj vejdem. Pokud se vám nějaký válí doma, neváhejte a přivezte ho, postavíme je k sobě, ať se vejdem. ;-) Nedělní ráno bychom chtěli pomoct s úklidem prostoru, ať nás tam zase příště pustí a pak se můžem pomalu se rozjet k domovům.

Ještě bych rád k tomu ježdění - nemůžeme a nechceme nechat ježdění úplně 'volné'. V prostoru se můžeme pohybovat v podstatě jen po 'vyjetých cestách', což v praxi znamená klidně takřka neprostupný terén, ale bohužel se zatím vždycky našel někdo, komu určený terén nestačil a pak z toho byl průser, protože někde vyklestil křoví, porazil strom, přejel stromek, srnku, souložící párek, přihlížejícího myslivce, nebo něco podobného a my byli hnáni k zodpovědnosti. Není to nic příjemného, tak vás prosím předem, pokud se chcete OR JAMu zúčastnit, abyste nás podobných zážitků ušetřili a dávali na sebe bacha i navzájem - v zápalu boje s terénem se člověk lehce zapomene a přitom stačí jen lehké upozornění a je zase zpátky v realitě. (Jinak jestli vás zajímá myšlenka zábavy v přírodě bez jejího ničení, mrkněte na www.treadlightly.org.)

Budeme rádi, když nám s organizací pomůžete - generátorem, stanem, ozvučením, kapelou, projektorem, plátnem, sudem s pípou, kamerou, foťákem - čímkoliv. Bude to alespoň takové to opravdové 'od offroaďáků pro offroaďáky'.

Na závěr bych se asi chtěl i trochu omluvit, že Jamboree letos vlastně nebude, ale věřte, že jsme pro něj udělali, co bylo v našich silách. Jamboree se vám vždycky líbilo, ale myslím, že pokud pomůžete, může se povést i OR JAM a může se i z něj stát tradice! A když seženeme prachy na další rok tak, aby šlo uspořádat Jamboree, může být klidně oboje. ;-)

Těším se na vás poslední víkend v srpnu, mějte se krásně a kdybyste měli jakýkoliv dotaz, nápad, chtěli pomoct, nebo mě jen slyšet ;-), volejte na 603 558 596. (Kdybych to nebral, zkuste později - musím dát na JAM dokupy Jeepinku!)

luke, offroad.cz

PS: nebudu teď chvíli na mailu...

Máme slíbené dvě kapely! Když si budou mít na co stoupnout, tak přivezou ozvučení a zahrajou. ;-) V pondělí bych měl vědět, jestli máme k dispozici kamion, nicméně jestli někdo máte možnost, tak alespoň jeden by se mooooc hodil. ;-) Taky ještě obvolávám 'občerstvovače', v pondělí bych měl vědět více. Pokud máte někdo někoho v záloze, klidně mu dejte moje číslo, ať se mi ozve. Jo a máme mlíko - jen ho potřebuju v Pze vyzvednout - přivezl byste ho někdo? Jestli vlastníte pilu, nebo alespoň tyčky, tak je vemte, napícháme si trialy! A co bude navíc, na tom můžem pálit soju (buřty ze supermarketů). ;-) Díky a mějte se zatím krásně!

Tento článek si můžete přečíst na webu Offroad Gateway
http://www.offroad.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.offroad.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=442