Offroad Gateway

Pozvánka do terénu v termínu 8.srpna 2009
Publikováno: Pondělí, 03.08. 2009 - 20:16:12
Téma: Novinky, zprávy


www.svet4x4.cz zve všechny majitele velkých i malých čtyřkolek i aut do terénu na prázdninové ježdění! Přijeďte do areálu, který je běžně pro veřejnost uzavřen a který se nachází JZ od Prahy, u obce Lešany (cca 40 km od Prahy).
Termín: sobota 8. srpna 2009.

Areál bude otevřen od 10 do 18 hod. Vjezd bude umožněn pouze těm, kteří se předem registrují emailem. Poplatek za jízdy je 750 Kč za terénní vůz bez ohledu na počet cestujících, 500 Kč za čtyřkolku, za malou čtyřkolku 300 Kč (do 90ccm). Možnost stanování a prodloužení akce do dvou dnů.Areál je situován v údolí Sázavy jihovýchodně od Prahy v malebném prostředí s bujnou vegetací, které nabízí množství inspirativních tratí, které nikdy nenudí.Tento bývalý vojenský prostor byl po několik desítek let opuštěn až do doby, kdy začala transformace do dnešní podoby na jedinečný areál s rozsáhlým počtem tratí a okruhů, připravených dle zahraničních zkušeností, takže se mu nevyrovná žádný prostor v celé ČR.Rozdělení tratí dle náročnosti: pro začátečníky, pro středně pokročilé, pro zkušené jezdce. Trasy a okruhy byly připraveny postupně tak, aby poskytly různé terény pro rekreační ježdění, či pro seriózní výcvik. Zarostlé bujnou vegetací zahrnují terénní překážky koleje, srázy, přírodní rampy, průrvy, svahy, boční náklony, díry, překážky (kameny, kmeny), bláto, vodu, vysokou trávu, meze, lesní stezky apod.S kilometry tratí vsazených do přírodního prostředí je Off road zóna rájem pro jízdu v terénu.Nabídka pro kluby a skupiny: V případě registrace 5 vozů sleva cca 20% (600 Kč/auto), v případě 10 vozů sleva cca 33% (500 Kč/auto). Registraci prosím proveďte emailem.Registrace zašlete nejpozději do středy 5. 8. 2009 a pokud nebudete využívat formulář, nezapomeňte uvést značku a model vozu (čtyřkolky), SPZ, jméno řidiče a předpokládaný počet dalších osob. Vaši rezervaci Vám potvrdíme a zašleme informace k příjezdu do areálu.Pozor - počet vozů a čtyřkolek je omezen! Bez předběžné rezervace bohužel není možné umožnit vjezd do areálu. Těšíme se na vás.

Redakce www.svet4x4.cz

e-mail: redaktori@svet4x4.cz

Bližší informace i registrační formulář najdete na stránkách www.svet4x4.cz.Upozornění:Akce není určena pro komerční prezentace. V případě zájmu o využití areálu pro komerční účely nás prosím kontaktujte.

Tento článek si můžete přečíst na webu Offroad Gateway
http://www.offroad.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.offroad.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=533